Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Acun'dan beklenmedik Hasan Can Kaya açıklaması: Benim verdiğimin 5 katını verdiler gitmedi!

Video>Magazin>Acun'dan beklenmedik Hasan Can Kaya açıklaması: Benim verdiğimin 5 katını verdiler gitmedi!
Son yılların en çok izlenen programı 'Konuşanlar' ın sunucusu Hasan Can Kaya ile uzun yıllardır işbirliği yaptığını ve aralarında maddi kaygılardan çok daha derin bir ilişki olduğunu ifade eden Acun Ilıcalı, "Benim verdiğimden 4-5 kat fazla para teklif ettiler ama gitmedi" şeklinde ifadesiyle herkesi şaşırttı.

YouTube kanalında başlayan 'Konuşanlar' programı ile kısa sürede büyük bir takipçi kitlesi kazanan Hasan Can Kaya, yıllar önce Exxen'e geçmek için Acun Ilıcalı ile anlaştı. Ilıcalı, katıldığı programda Kaya'nın birçok yerden yüksek miktarda teklif aldığını, ancak hiçbirini kabul etmediğini belirtti.

HASAN CAN KAYA TEKLİFLERİ KABUL ETMEDİ

Candaş Tolga Işık'ın programına konuk olan Acun Ilıcalı, birlikte çalıştığı Hasan Can Kaya ve Feyyaz Yiğit hakkında samimi açıklamalar yaptı. İki isme yok yüksek teklifler geldiğini ancak onların kabul etmediğini belirten Acun Ilıcalı, şunları söyledi: "Hasan Can'ın işini 3 dakika seyrettikten sonra buluşmaya gittim. O günden beri de beraberiz. Hasan Can öyle teklifler aldı ki... Bahsedilen paraların normal matematikle içinden çıkamazsın. Biz Hasan Can'a 1 veriyorsak ona 4-5 teklif ettiler. Ne dedi biliyor musun, 'ben Acun ağabey ile yürüyorum. Bu teklifleri de düşünmüyorum" dedi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar