Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Afra Saraçoğlu’ndan sevgilisi Mert Ramazan Demir’e nazar boncuklu yorum

Mavi Kadın>Magazin>Afra Saraçoğlu’ndan sevgilisi Mert Ramazan Demir’e nazar boncuklu yorum

Yalı Çapkını dizisinin başarılı oyuncuları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir, son dönemin en popüler çiftlerinden. Set arkadaşlığı ilişkiye dönen başarılı oyuncular sosyal medyayı sık kullanan ünlülerden. Saraçoğlu ve Demir, sosyal medyadan birbirlerine yorum yapmaya devam ediyor. Güzel oyuncu sevgilisi Demir'in bayram paylaşımına nazar boncuğu emojisi ile yorum yaptı.

Başarılı yapımlardan Yalı Çapkını dizisiyle adını duyuran ve geniş bir hayran kitlesi kazanan yakışıklı oyuncu Mert Ramazan Demir, magazin dünyasını meşgul etmeye devam ediyor.

Ekranların sevilen yapımlarından Yalı Çapkını'nda Ferit Korhan karakterini oynayan 26 yaşındaki oyuncu Demir, dizinin sezon final yapmasını sevgilisi Afra Saraçoğlu ve ekip arkadaşlarıyla birlikle kutlamıştı.

Afra Saraçoğlu’ndan sevgilisi Mert Ramazan Demir’e nazar boncuklu yorum

NAZAR BONCUKLU EMOJİ

Instagram'da 4,5 milyon takipçisi olan yakışıklı oyuncu, güneşlenirken verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaştı. 'Şükür piştik, İyi bayramlar' yazan Demir'e sevgilisi Saraçoğlu nazar emojisi ile birlikte 'İyi bayramlar' yorumunu yaptı.

Oyuncunun kısa sürede çok beğenilen fotoğrafına Saraçoğlu da nazar boncuğu emojisi ile cevap verdi. İkilinin hayranları Saraçoğlu'nun emojili yorumunu çok beğendi.

Afra Saraçoğlu’ndan sevgilisi Mert Ramazan Demir’e nazar boncuklu yorum

YAKIŞIKLI OYUNDAN DEV ANLAŞMA

Yalı Çapkını'nın başarılı oyuncusu Mert Ramazan Demir'in içecek markasıyla olan anlaşması bir yıl daha uzatıldı. Reklam dünyasında da adından söz ettiren genç yıldız, yeni bir ürün için dev bir reklam kampanyasına hazırlanıyor.

Mert Ramazan Demir, reklam dünyasında da adından söz ettirmeye devam ediyor. 26 yaşındaki oyuncunun geçtiğimiz yıl içecek markasıyla gerçekleştirdiği reklam kampanyası, geniş bir izleyici kitlesi tarafından ilgiyle karşılanmıştı. Bu başarılı işbirliği üzerine marka, Demir'le bir yıl daha sözleşme yeniledi.

Afra Saraçoğlu’ndan sevgilisi Mert Ramazan Demir’e nazar boncuklu yorum

SEZON FİNALİNDE COŞTULAR

Başrollerini Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun paylaştığı ve Çetin Tekindor gibi birçok tecrübeli ismin yer aldığı Yalı Çapkını dizisi 2. sezon finali için bir araya geldi. Açık alanda düzenlen sezon finali yemeğinde, bir süre önce ayrılıp yeniden bir araya gelen Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu ekibinin eğlenceli halleri dikkatleri çekti. İkilinin keyiflerinin oldukça yerinde olduğu görüldü.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Mehmet Nuri Turan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...