Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Seda Sayan eşine iltifatlar yağdırdı: 'Prens gibi adam'

Mavi Kadın>Magazin>Seda Sayan eşine iltifatlar yağdırdı: 'Prens gibi adam'

Şarkıcı Seda Sayan, uzun süredir magazin dünyasında konuşulan boşanma haberleriyle ilgili çok net konuştu. Sayan, eşi Çağlar Ökten'e iltifatlar yağdırarak, “Evlendiğimizden beri birbirimize bir kez olsun ‘Çekil kenara’ demedik. Ama her gün ‘boşanıyorlar’ haberi çıkıyor. Benim kocam prens gibi bir adamdır.'' dedi.

Seda Sayan, Kral Müzik YouTube kanalının konuğu oldu. Şarkıcı Çağlar Ökten ile 2022 yılında evlenen Sayan, sosyal medyada konuşulan boşanma haberleriyle ilgili konuştu.

Sayan “Evlendiğimizden beri birbirimize bir kez olsun ‘Çekil kenara’ demedik. Ama her gün ‘boşanıyorlar’ haberi çıkıyor. Benim kocam prens gibi bir adamdır. Çok zeki, naif, seni o konuma, o duruma asla getirmeyecek bir adamdır. Biz el ele gezen, birbirine sevgi ile bakan bir çiftiz” dedi.

MİLYONLUK ÇANTASI ÇOK KONUŞULDU

Sosyal medya paylaşımları, özel hayatı ve yaptırdığı estetik operasyonlarıyla sık sık magazin gündemine gelen Seda Sayan, bu kez ise çantası ile dikkat çekti. Sayan'ın son günlerde kolundan çıkarmadığı 2 milyon 665 bin TL'lik çantası için sıraya girdiği öne sürüldü.

Seda Sayan eşine iltifatlar yağdırdı: 'Prens gibi adam'

Eşi Çağlar Ökten ile mutlu bir evlilik sürdüren Sayan, son günlerde dikkat çeken yatırımlar yaparak adından söz ettiriyor. Son dönemlerde sık sık taktığı çantasıyla gündem olan Seda Sayan'ın servet değerindeki çantaya sahip olabilmek için sıraya girdiği belirtildi.

Ünlü şarkıcının geçtiğimiz günlerde taktığı Fransız bir markanın özel olarak yapılmış çantasının etiket fiyatının 83 bin dolar (yaklaşık 2 milyon 665 bin lira) olduğu ortaya çıkmıştı. Sayan'ın bu lüks çantaya sahip olabilmek için sıraya girdiği öne sürüldü.

YATIRIM YAPIYOR

Gazeteci Müge Dağıstanlı konuyla ilgili olarak, "Bu çantalar galiba bir şeyin vizesi ya da pasaportu. Cemiyet hayatında ünlülerin bu tarz lüks çantaları taşıması neredeyse bir zorunluluk gibi algılanıyor. Ancak Seda Sayan'ın böyle bir şeye ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, sahne ve televizyondan elde ettiği kazancını gayrimenkul yatırımlarının yanı sıra çanta, mücevher ve saat alımlarında da değerlendiriyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Mehmet Nuri Turan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
1 Görüş
Aytül yüce20 Mayıs 2024 - 09:57
Vallahi kadin calisiyor isterse yüz bin tllik cantaylan gezer kimseyide ilgilendirmez bosaniyor diye birde hergün yazdiniz cizdiniz kuldan utanmiyorsaniz Allahtan korkun
Sonraki Haber Yükleniyor...