Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Seda Sayan karın kaslarının sırrını paylaştı: Taş oldum taş!

Mavi Kadın>Magazin>Seda Sayan karın kaslarının sırrını paylaştı: Taş oldum taş!

Ünlü sunucu Seda Sayan yaptırdığı estetik operasyonlar nedeniyle adından sık sık söz ettiriyor. Son olarak karın kaslarının belirgin olması için işlem yaptıran Sayan, artık göbeğimi açabilirim, taş oldum taş dedi...

Seda Sayan karın kaslarının sırrını paylaştı: Taş oldum taş!

Yüzünün ve dekolte bölgesinin daha genç görünmesi için sünnet derisine başvuran Seda Sayan şimdi de karın kaslarını ön plana çıkarmak için işlem yaptırdı. "Beni estetik elçisi seçmeleri lazım" şeklinde açıklama yapan Seda Sayan karın kaslarının sırrını paylaştı. 

Karın kaslarının belirgin hale gelmesi için makineye giren Seda Sayan, "Taş oldum taş! Artık göbeğimi açıyorum..." dedi. 

Geçirdiği estetik operasyonlarla ve sosyal medyadaki filtreli paylaşımlarıyla çok konuşulan Seda Sayan son olarak daha genç görünmek için yüzüne sünnet derisinde elde edilen bir sıvı enjekte ettirmişti.

Seda Sayan karın kaslarının sırrını paylaştı: Taş oldum taş!

 
BENİ ESTETİK ELÇİSİ SEÇMELERİ LAZIM

İnsanların ciltlerinde yara izleri ve lekeler var. Bundan dolayı çekinen insanlar var. Çöpe atılan bir şeyi tıp ne hale getirmiş... Bunları doğru anlatmak lazım diyen Seda Sayan, 'Beni estetik elçisi seçmeleri lazım, en güzel ben anlatıyorum!' şeklinde yaptığı açıklamasıyla gündeme gelmişti. 

Seda Sayan sözlerine şöyle devam etti:"Ellerime de yaptırabilirim, olabilir. Ama iki gün su değmemesi lazım, o zor. Vücudun başka yerlerine de yapılabiliyor ama bu işlem, onu da söyleyeyim"

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...