Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Survivor Berkan Karabulut'tan 'Yaver' yorumuna jet cevap

Mavi Kadın>Magazin>Survivor Berkan Karabulut'tan 'Yaver' yorumuna jet cevap

Survivor'da 2020 yılında yarışan Berkan Karabulut Avatar Atakan ve Hilmi Cem'in yarışmaya dahil olmalarından sonra anılmaya başlandı. Ancak yarışmacıyı kullanıcılardan gelen bir yorum kızdırdı. 

Survivor Berkan Karabulut'tan 'Yaver' yorumuna jet cevap

Avatar Atakan ve Hilmi Cem'in Survivor All Star 2024'e dahil olmalarından sonra Berkan Karabulut'un da ismi anılmaya başlandı. Bu konuda sessiz kalmayan Berkan'ı gelen bir yorum kızdırdı.

Turabi'nin yarışmadan ayrılmasından sonra Avatar Atakan, Hilmi Cem ve Sema'nın yarışmaya dahil olmasından sonra eski yarışmacıların isimleri de anılmaya başlandı.

Berkan Karabulut'un adı da yarışma içinde konuşulmaya başlanınca eski yarışmacı bir açıklama yaptı... 

Survivor Berkan Karabulut'tan 'Yaver' yorumuna jet cevap

BU SENE UZAKTAN İZLİYORUZ

Berkan şu şekilde açıklama yaptı: "Siz böyle yaptıkça ben de daha fazla özlüyorum, bilin isterim. Gün gelir devran döner, baba sözünü tutar. O güne kadar hevesinizi çok kırmamak için gidiyor musun sorularınıza negatif dönmek istemiyorum ama durumumuz belli, bu sene uzaktan izliyoruz" 

Sosyal medya kullanıcılarından gelen yaver yorumu ise Berkan'ı kızdırdı. Takipçinin "Bu sene yaver kotası doldu Bekuss seneye ilk sıradan" yorumu üzerine Berkan da "Babanla git aslan parçası gerçek yaverlere her zaman kucak boş" cevabını verdi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...