Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Demet Evgar ilk kez karşısına çıkan fotoğrafını paylaştı: Kızımı gördüm kendimde

Mavi Kadın>Magazin>Demet Evgar ilk kez karşısına çıkan fotoğrafını paylaştı: Kızımı gördüm kendimde

Oyuncu Demet Evgar, sosyal medya hesabından siyah beyaz fotoğrafını paylaştı. ''Kızımı gördüm kendimde'' diyerek sevenleriyle paylaşan ünlü oyuncunun çocukluk haline kısa sürede beğeni ve yorum yağdı.

Demet Evgar ilk kez karşısına çıkan fotoğrafını paylaştı: Kızımı gördüm kendimde

Son dönemin en popüler dizilerinden Bahar'da başrol oynayan başarılı oyuncu Demet Evgar, adından söz ettirmeye devam ediyor.

SİYAH BEYAZ FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Sevilen oyuncu Demet Evgar, yıllar öncesine ait siyah beyaz fotoğrafını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. ''Bu fotoğrafımı ben de ilk defa gördüm. Amcamın albümündeymiş. Bi tuhaf oldum. Kızımı gördüm kendimde.'' diyen Evgar'ın paylaşımı kısa sürede çok beğenildi. 

Demet Evgar ilk kez karşısına çıkan fotoğrafını paylaştı: Kızımı gördüm kendimde

Demet Evgar'ın paylaşımı şu şekilde: 

Çok fazla çocukluk fotoğrafı olan biriyim. Ama bu fotoğrafımı ben de ilk defa gördüm. Amcamın albümündeymiş. Bi tuhaf oldum. Kızımı gördüm kendimde. Ve sanki kendime daha çok yaklaştım bu görüşle. Tüm çocukluğum boyunca “ hayal dünyama” alan tutan aileme binlerce kere şükrediyorum. Kendime de teşekkür ediyorum. Kendimi hiç bırakmadığım için, elimden tuttuğum için ve bir can sevinciyle kendimi sevdiğim için. (Demkoo seni o kalkan kaşından öperim)  (Elimdeki bebeğimi Mavi de çok seviyor. İkimize de korkunç gelmemesi tuhaf biraz)

Fotoğrafa binlerce yorum geldi. Bazı kullanıcılar "Dünya ikinci bir Demet Evgar'a hazır değil" diyerek sanatçıya iltifat etti. Bazı kullanıcılar ise "Demet Evgar küçükken de Demet Evgar" şeklinde espri yaptı. 

Fotoğraftaki bebek de kullanıcıların ilgisin çekti. Bebeğin korkunç olmasına vurgu yapılan yorumlarda "Demet'in korkusuz bir kadın olacağı belliymiş" şeklinde yorumlar dikkat çekti 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Mehmet Nuri Turan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...