Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ahmet Tatlıses'e soğuk duş: İbrahim Tatlıses mirasından men etmeye hazırlanıyor

Mavi Kadın>Magazin>Ahmet Tatlıses'e soğuk duş: İbrahim Tatlıses mirasından men etmeye hazırlanıyor

'Evimi istila ediyor' diyerek torunu Mert'le mahkeme yoluna giden ve tahliye kararı aldıran İbrahim Tatlıses, oğlu Ahmet Tatlıses'in sosyal medya hesabındaki açıklamalarına sessiz kalmadı. 'Aramızda Kalmasın' programında konuşan Tatlıses, şok edecek yeni hamlesini açıkladı.

Ahmet Tatlıses'e soğuk duş: İbrahim Tatlıses mirasından men etmeye hazırlanıyor

Bir süredir anlaşmazlıklar nedeniyle kavgalı olan ünlü  sanatçı İbrahim Tatlıses ve oğlu Ahmet Tatlı arasında artık ipler iyice gerildi. Baba oğlun birbirine ithamlarından sonra İbrahim Tatlıses son hamlesini yaptı ve oğlu Ahmet Tatlı'yı mirasından men edeceğini açıkladı.

VASİ OLAYI İPLERİ GERDİ

Son birkaç yıldır küs olan baba oğul son olarak Ahmet Tatlı'nın babası hakkında 'akli melekeleri yerinde değil vasi atansın' talebiyle dönülmez bir noktaya gelmişti. Bunun üzerine bazı açıklamalar yapan ibrahim Tatlıses, yıllardır kendisine ait evde torunu Mert Tatlı'nın oturduğunu açıklayarak ile yargı yoluna gitmişti. Ünlü şarkıcı torununu, mahkeme kararıyla evden çıkarmıştı.

"EVİM VARKEN KIZIMA EV VEREMEYECEK MİYİM?"

İbrahim Tatlıses, Kanal D Haber'e yaptığı açıklamada, "Benim evim varken kızıma evimi veremiyorum. Böyle bir durum olabilir mi? Şimdi vereceğim ancak... Babası ev tutmayacak mı? Göreyim bakalım nasıl baba olacak! Torunumla aramızda bir sorun yok ama bundan sonra olabilir. Ben onlara destek oldum. O baba olmayı öğrenecek önce. Benim çocuğum kiralık evdeyken onun çocuğuna ev veremem. Baba olmanın ne demek olduğunu öğrensin" şeklinde konuşmuştu.

Ahmet Tatlıses'e soğuk duş: İbrahim Tatlıses mirasından men etmeye hazırlanıyor

İBRAHİM TATLISES'TEN ZEHİR ZEMBEREK YENİ AÇIKLAMA

Oğlu Ahmet Tatlıses, İbrahim Tatlıses'in sözlerinden sonra sosyal medya hesabında sessizliğini bozdu. "Babalınız sadece bana değil, diğer kardeşlerime de derin travmalar yaşattınız" şeklindeki ifadesiyle babasına öfke kustu. Bunun üzerine ünlü sanatçı zehir zemberek açıklamalar yaparak oğlunu mirasından men edeceğini duyurdu.

"Bana ‘akli melekesi yerinde değil’ diye iftira attı. ‘Sağlam’ raporu almak için 5 hastane dolaştım, hepsi ‘Akıl sağlığı yerindedir’ raporu verdi. Yetinmedim, bir de Adli Tıp’tan rapor aldım. Şimdi görecek, baba-oğul ilişkisi nasılmış? Bodrum’daki 4 evi de ondan alacağım. Reddi-miras yapacağım. Verdiğim 7 dükkanı batırdı.Kardeşlerinin malına da çökmüş. Artık yok öyle beleş hayat."

Ahmet Tatlıses'e soğuk duş: İbrahim Tatlıses mirasından men etmeye hazırlanıyor

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...