Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ahmet Tatlıses'in avukatından olay çıkaracak sözler: İbrahim Tatlıses raporlu!

Mavi Kadın>Magazin>Ahmet Tatlıses'in avukatından olay çıkaracak sözler: İbrahim Tatlıses raporlu!

Son dönemde torunu ile yaşadığı olaylarla gündemden düşmeyen ve peş peşe açıklama yapan İbrahim Tatlıses'e oğlu Ahmet Tatlıses, avukatı aracılığı ile cevap verdi. Tatlıses'in avukatı olay çıkaracak sözler kullandı.

Ahmet Tatlıses'in avukatından olay çıkaracak sözler: İbrahim Tatlıses raporlu!

Açıklamaları ve aile ilişkileriyle bir türlü gündemden düşmeyen İbrahim Tatlıses'in akıl sağlığı bir kez daha tartışamaya açıldı. Torunuyla yaşadığı 'ev' krizine dahil olan Ahmet Tatlısesi'i mirasından mahrum etmeye hazırlanan ünlü türkücü cevap oğlunun avukatından geldi. Sert sözler gerilimi tırmandırdı.

İbrahim Tatlıses Mert'in Sarıyer'deki daireyi rızası dışında altı yıldır haksız şekilde işgal ettiği iddiasıyla dava açmıştı. Mahkeme, iki yıldır süren davada Tatlıses'i haklı buldu.

"AHMET ŞİMDİ GÖRECEK! BABA-OĞUL İLİŞKİSİNİ"

İbrahim Tatlıses, önceki gün Kanal D'de yaptığı açıklamada oğlunun 'akıl sağlığı yerinde değil' iddiasına isyan etmişti. ''Ahmet, bana 'akli melekeleri yerinde değildir' diyerek iftira attı. 'Sağlamdır' raporu almak için beş tane hastane gezdim. Hepsi, 'akıl sağlığı yerindedir' raporu verdi." diyen Tatlıses "Baba-oğul ilişkisi nasılmış, görecek." tehdidinde bulunarak mirastan men kararı aldıracağını açıkladı. 

"AKLİ DENGESİ TAM OLARAK YERİNDE DEĞİL"

İbrahim Tatlıses'in, oğlu Ahmet Tatlıses'e yönelik sert açıklamalarının ardından Ahmet Tatlıses, babasının "Akıl sağlığım yerinde" sözlerine avukatı aracılığıyla cevap verdi. 

Ahmet Tatlıses'in açıklamasında, "İbrahim Tatlıses'in akıl sağlığı durumu ile ilgili birbiri ile çelişen üç adet sağlık raporu bulunmaktadır. Kapsamlı muayene neticesinde İbrahim Tatlıses'in akli dengesinin tam olarak yerinde olmadığına dair rapor tanzim edilmiştir." ifadesine yer verildi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
1 Görüş
Gizem 19 Nisan 2024 - 10:00
Şunları haber yapmayın.
Sonraki Haber Yükleniyor...