Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

AK Parti Ankara adayı Turgut Altınok’un eşi Süreyya Altınok kimdir, nereli kaç yaşında?

Mavi Kadın>Biyografi>AK Parti Ankara adayı Turgut Altınok’un eşi Süreyya Altınok kimdir, nereli kaç yaşında?

2024 yerel seçimlerinde aday olan siyasetçiler kadar onların eşleri de çok fazla merak ediliyor. Bunlardan biri de AK Parti Ankara Büyükşehir Başkan adayı Turgut Altınok’un eşi Süreyya Altınok. Sosyal medya hesabı kullanmayan, dolayısıyla hayatı çok merak edilen Süreyya Altınok kimdir, nereli, kaç yaşındadır? Mavi Kadın editörü Süreyya Altınok’un biyografisini yazdı.

AK Parti Ankara adayı Turgut Altınok’un eşi Süreyya Altınok kimdir, nereli kaç yaşında?

2024 yerel seçimleri sürecinde adaylar kadar, onların eşleri ve aile üyeleri de merak edildi. AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok’un eşi Süreyya Altınok da biyografisi en çok araştırılan isimlerden oldu. Peki Süreyya Altınok kimdir, nereli, ne iş yapıyor, kaç yaşında? Mavi Kadın editörü Süreyya Altınok’la ilgili tüm soruların cevabını derledi.  

SÜREYYA ALTINOK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Süreyya Altınok 2024 yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Belediye Başkan adayı Turgut Altınok’un eşidir. 1965 doğumlu olduğu bilinen Süreyya Altınok, ev hanımıdır. Aynı zamanda Turgut Altınok’un yaptığı ev ve çevre ziyaretlerinde de eşiyle birlikte ziyaretlere katılmaktadır.  Aynı zamanda eşinin siyasi kariyerinde yürüttüğü sosyal sorumluluk projelerine katıldığı bilinmektedir. Kendisinin kullandığı herhangi bir sosyal medya hesabı (instagram, facebook, X vb...) hesabı bulunmuyor.  Turgut Altınok ile evliliğinen 4 çocuğu bulunuyor. İki kızı iki oğlu bulunan Süreyya Altınok’un kızlarının ismi sırasıyla 1982 doğumlu Aybüke Altınok ve 1990 doğumlu Ayça Altınok. İki kızı da RTÜK İzleme ve Değerlendirme Dairesi’nde çalışıyor. İki oğlunun isimleri ise 1984 yılında doğan Hacı Mehmet Altınok ve 1997 yılında doğan Fatih Furkan Altınok. 

AK Parti Ankara adayı Turgut Altınok’un eşi Süreyya Altınok kimdir, nereli kaç yaşında?

SÜREYYA ALTINOK SİYASİ FAALİYETLERİ

Sürayya Altınok, kızı Aybüke Altınok ve AK Parti İlçe Kadın Kolalrı Başkanı Sevcan Demir ile bir dizi ziyarete katıldı. AK Parti İlçe Teşkilatının düzenlediği bu proje vasıtası ile ilk olarak esnaf ziyaretlerine, daha sonra hastanelerdeki hasta ziyaretlerine ve habersiz olarak düzenlenen ev ziyaretlerine katıldı. Daha sonra Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifinde emekçi kadınlarınyaptığı el emeği ürünleri inceledi. Son olarak ise 15 Temmuz Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Şehit Aileleri ve Gaziler Buluşması programına katıldı. 

Kaynak : Mavi Kadın, kazanpostası
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...