Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Akıllı robot süpürge DreameBot L10s Pro özellikleri: Kendini temizliyor sesle kontrol ediliyor...

Mavi Kadın>Tekno kadın>Akıllı robot süpürge DreameBot L10s Pro özellikleri: Kendini temizliyor sesle kontrol ediliyor...

DreameBot L10s Pro, sesli kontrol ve kendini temizleme özelliği ile ön plana çıkıyor. Zamanlama özellikleri ile pratik bir kullanım sağlayan akıllı robot süpürge, emiş gücü ve zemindeki lekeleri de temizleyebilme özelliği ile dikkat çekiyor.

Akıllı robot süpürge DreameBot L10s Pro özellikleri: Kendini temizliyor sesle kontrol ediliyor...

Yeni teknolojiler, hayatınızın her alanına hızlıca entegre olurken ev temizliği de bu dönüşümden nasibini alıyor. Gelişmiş özellikleri ve teknolojisiyle dikkat çeken robot süpürge DreameBot L10s Pro ev temizliğinde iddialı. Cihaz, diğer rakipleri gibi toz ve kirleri ortadan kaldırmanın yanı sıra evinizi ayrıntılı bir şekilde tarayarak haritalandırma işlemini gerçekleştiriyor ve sizin vereceğiniz talimatlara göre temizlik yapıyor. Bu özellik sayesinde daha etkili bir temizlik deneyimi sunarken aynı zamanda ekstra zaman kazanmanızı sağlıyor. Enerji tasarrufu sağlaması ve sessiz çalışması da DreameBot L10s Pro'i öne çıkaran özelliklerden.

DREAMEBOT L10S PRO ÖZELLİKLERİ 

Akılla teknlojisiyle öne çıkan DreameBot L10s Pro, ev temizliğini daha kolay hale getirmek için tasarlanmış. Alan tarama ve otonom hareket yetenekleriyle donatılan akıllı robot süpürge, kullanıcılara etkileyici bir deneyim sunuyor. Cihaz, evin içindeki engelleri algılama özelliği sayesinde mobilyaların altında veya köşelerde kalan tozları bile kolaylıkla bulup temizliyor. Ayrıca hassas sensörleriyle merdivenlerden düşme gibi potansiyel kazaları önleme kabiliyetine de sahip. 

DreameBot L10s Pro, hem halıda hem de sert zeminlerde kapsamlı bir temizlik sunarken toz ve alerjenlere karşı da etkili. Cihazdaki HEPA filtresi alerji rahatsızlığı bulunanlar için büyük kolaylık. DreameBot L10s Pro cihazının diğer teknik özellikleri ise şöyle:

  • Tek şarj ile 150 dakika kesintisiz çalışır. 
  • 250 metrekarelik alanı temizler. 
  • AI (yapay zeka) görsel sensöre sahiptir. 
  • 2.4 GHz Wi - fi ağlarını destekler.
  • DND modu ( rahatsız etme) bulunur.
  • Çift yönlü ses kontrolü var.
  • Çocuk kilidi özelliği.
  • Güç: 250 Watt
  • Yer silme özelliği: Var

Diğer markalar gibi DreameBot L10s Pro, cep telefonunuza indireceğiniz Dreamehome veya Mi Home/ Xiaomi Home uygulamasıyla ayarlanıp yönlendirilebiliyor. Robotun alt kısmında yer alan QR kodunu taratarak bağlantıyı otomatik olarak sağlayabilirsiniz. Robot süpürgenizin durumunu tek bir dokunuşla kontrol edebiliyorsunuz. 

Birçok marka ya da modelde olmayan leke çıkarma özelliği de dikkat çekiyor. 360 derece döner paspasa sahip DreameBot L10s Pro, mutfak ya da banyo zeminindeki lekeleri rahatlıkla temizleyebiliyor. 

Akıllı robot süpürge DreameBot L10s Pro özellikleri: Kendini temizliyor sesle kontrol ediliyor...

DREAMEBOT L10S PRO EMİŞ GÜCÜ

Yüksek performansı ile öne çıkan DreameBot L10s Pro, güçlü emiş gücü ile tüm zemin tiplerinde etkili bir temizlik performansı sunuyor. 5,300 Pa emiş gücüne sahip cihazdaki akıllı sensör sistemi önünde duran engelleri kolayca algılayıp, temizliğe sorunsuz devam edebiliyor. Cihaz, böylelikle mobilyalarınıza ya da duvarlarınıza zarar vermiyor. Ürünün emiş gücü, özellikle evcil hayvan sahipleri için ideal. Tüy ve saçlar kolayca temizlenebiliyor.  

DreameBot L10s Pro Pro, yoğun günlük programı olan kadınların da işini kolaylaştırıyor. Temizlik zamanını uygulama üzerinden belirleyerek eve geldiğinizde keyfini çıkarabilirsiniz. 

Akıllı robot süpürge DreameBot L10s Pro özellikleri: Kendini temizliyor sesle kontrol ediliyor...

DREAMEBOT L10S PRO FİYATI

DreameBot L10s Pro Pro'nun satıfş fiyatı 12 bin TL ile 15 bin TL arasında taksit seçenekleri ve ek aksesuarlarıyle birlikte değişiyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Funda Aydın
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...