Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Akın Akınözü, Yaban Çiçekleri dizisi ile ekrana dönüyor

Mavi Kadın>Diziler>Akın Akınözü, Yaban Çiçekleri dizisi ile ekrana dönüyor

Akın Akınözü ve Aslıhan Malbora’nın başrolünde olduğu ATV’nin yeni dizisi Yaban Çiçekleri, ilk bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Aşka, hayata ve yeni başlangıçlara dair yolları kesişen Kılıç ve Ela’nın hikayesi şimdiden merak ediliyor. Yaban Çiçekleri’nin konusu, oyuncu kadrosu ve karakterleri ile ilgili ayrıntılar Mavi Kadın’da.

Akın Akınözü, Yaban Çiçekleri dizisi ile ekrana dönüyor

Yaban Çiçekleri, 25 Mart Pazartesi akşamı ATV’de ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkacak. Akın Akınözü ve Aslıhan Malbora’nın başrollerini paylaştığı dizide hayata ve yeniş başlangıçlara dair umut dolu bir hikaye yer alacak.

YABAN ÇİÇEKLERİ KONUSU NEDİR?

Kılıç ve Ela’nın hikayesi onlar daha çocukken başladı. Aşk, ikisi için yürünecek uzun bir yoldu ve o zamanda bu belliydi. Yüklü bir aşk hikayesi izleyenleri karşılayacak olsa da en geriye doğru gidiliğinde yarım kalmış bazı hikayeler ve söylenmemiş sözler mi var? Yazılmamış satırlar ve eksik kalmış fotoğraf kareleri… O zamanın masum kalpleri şimdi yeniden bir aşk hikayesi yazabilicek mi?

YABAN ÇİÇEKLERİ OYUNCULARI KİM?

Yapımını O3 Medya'nın üstlendiği Yaban Çiçekleri dizisinin yönetmenliğini Zeynep Günay yapıyor. Dizinin başrollerini Akın Akınözü ve Aslıhan Malbora paylaşıyor. Oyuncu kadrosunda; Akın Akınözü, Aslıhan Malbora, Büşra Pekin, Serhat Teoman, Halil Babür, Bige Önal ve Tilbe Saran ve Arif Pişkin gibi birbirinden değerli isimleri buluştu.

Akın Akınözü, Yaban Çiçekleri dizisi ile ekrana dönüyor

YABAN ÇİÇEKLERİ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yaban Çiçekleri dizisinde hikaye İstanbul’da başlayacak ve daha sonra Ayvalık sokaklarında devam edecek.

YABAN ÇİÇEKLERİ OYUNCULAR VE KARAKTERLERİ

Akın Akınözü: Kılıç Tütüncü’yü canlandırıyor. Kılıç, kasabasında güçlü ve mutlu görünen, çekici, şakacı ve hareketli bir erkek. Enerjisi ile dikkat çeken Kılıç, tam bir alfa erkek. İyi bir iş insanı olan Kılıç, hırslı ve ayrıntılara önem veren birisidir. Aynı zamanda çevresine karşı da yardımseverdir.

Aslıhan Malbora: Ela Ataman karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor. Ela, kasabada yetişmiş olmasına rağmen şehirde büyümüş gibidir. Özgüveni yüksek biridir ve aklı başında enerjik bir kızdır. Aynı zamanda inatçı ve hırslıdır. Bu sayede avukatlık mesleğinde de önemli başarılar elde eder.

Akın Akınözü, Yaban Çiçekleri dizisi ile ekrana dönüyor

Büşra Pekin: Berna Ataman rolündedir. Berna, Kenan’ın karısıdır. Aşık olduğu en büyük unsur, güçtür. Hırslıdır ama içten pazarlıklıdır. Dizinin kötülük yapmaya meyilli karakterlerindendir. Fakat öte yandan da ortamı neşelendiren, frapan, havalı ve çok bakımlı bir kadındır. Berna’nın en önemli özelliği ise; amaca giden yolda yer yol mübahtır.

Berna karakteri ile ilgili ATV’ye konuşan Pekin, "Berna, ailenin gelini. Sonradan aileye dahil olan enteresan bir karakter. Dışa gösterdiğinin yüzünün arkasında çok daha derin bir hikayesi var. Stratejist, manipülatif, zeki, güzelliğini ve dişiliğini kullanan bir yerde. Güler yüzünün altında içinde fırtınalar kopan biri." dedi.

Halil Babür: Kenan Ataman rolü ile Ela’nın abisi olarak izleyici karşısına çıkar. Kenan hayata hep pozitif bakmaya çalışan biridir. İnsanlara fazlasıyla güvenir ve her konuyu da bildiğini sanır. Kenan’ın özelliği ise biraz görgüsüz olmasıdır. Eşi Berna’ya büyük bir tutku ile aşık bir karakterdir. Büyük bir iş adamı olma hayali vardır. Fakat kafasının rahat olmasına ve sefasına önem verir. Bu nedenden dolayı ailede pasif kalmıştır.

Bige Önal: Behice Başgil, İstanbul'da tamamladığı avukatlık mesleğini kasabada sürdüren bir karakterdir. Kaybetmekten korkan bir kişidir. Aslında kırılgan bir yapıya sahiptir. Onun yanı sıra, akıllı ve ılımlı biridir. Sevgiye önem verir. Yine de her zaman sakladığı gizemli bir yanı vardır.

Akın Akınözü, Yaban Çiçekleri dizisi ile ekrana dönüyor

Tilbe Saran: Nurten Ataman dizide Ela ve Kenan’ın annesidir. Nurtern, kasabada yaşayan fakat şehirli gusto özelliğinde biridir. Cumhuriyetçi bir kadındır. Kendi hayatın ailesine ve kocasına adamıştır. Çocuklarını korumak için her şeyi yapar. Güçlü bir karakter olan Nurten, yardımsever ve sorun çözücü bir kişiliktir.

Arif Pişkin: İhsan Kuloğlu dizide kasabanın ileri gelen isimlerinden biridir. Herkesin her sırrını bilir. Kasabada ondan habersiz kuş bile uçmaz. Konuşurken sıcak kanlı ve güler yüzlü görünse de çıkarları için taş kalpli bir adama dönüşür. Hayattaki en büyük korkusu ise zayıf düşmek ve yalnız kalmaktır.

Kaynak : Mavi Kadın, ATV
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...