Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Nursen Yavaş kimdir? Mansur Yavaş’ın eşi Nursen Yavaş nereli, ne iş yapıyor?

Mavi Kadın>Biyografi>Nursen Yavaş kimdir? Mansur Yavaş’ın eşi Nursen Yavaş nereli, ne iş yapıyor?

2024 yerel seçimlerinde aday olan siyasetçiler kadar, siyasetçilerin eşleri de oldukça merak ediliyor. CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mansur Yavaş’ın eşi Nursen Yavaş da merak edilen isimlerden biri. Peki Nursen Yavaş kimdir, mesleği ne, nereli? Nursen Yavaş ne mezunu? Mavi Kadın editörü Nursen Yavaş’ın biyografisini derledi. 

Nursen Yavaş kimdir? Mansur Yavaş’ın eşi Nursen Yavaş nereli, ne iş yapıyor?

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve 2024 yerel seçimlerinde CHP adayı olan Mansur Yavaş’ın eşi Nursen Yavaş oldukça merak edliyor. Siyasi toplantılarda, ziyaretlerde, açılışlarda, etkinliklerde eşiyle birlikte katılım sağlayan Nursen Yavaş kimdir, nerelidir, ne iş yapar? Mavi Kadın editörü Nursen Yavaş’ın biyografisi derledi. 

NURSEN YAVAŞ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş’ın eşi olan Nursen Yavaş, 1964 doğumludur. Evlenmeden önceki soyadı Kıvanç’tır. Bir karabası tarafından tanıştırıldığı Mansur Yavaş ile, Mansur Yavaş’ın askere gittiği dönemde 1986 yılında evlendi. Ankaralı olduğu tahmin ediliyor. 

NURSEN YAVAŞ NE İŞ YAPIYOR? 

Nursen Yavaş ile ilgili verilen bilgiler arasında herhangi bir iş bilgisine rastlanmıyor. Nursen Yavaş’ın lise mezunu olduğu tahmin ediliyor. Dolayısıyla Nursen Yavaş, ev hanımı. Aynı zamanda eşinin katıldığı siyasi faaliyetlere destek veriyor. Düzenlenen parti, kurultay ve kongre gibi toplantılara katılıyor.

Nursen Yavaş kimdir? Mansur Yavaş’ın eşi Nursen Yavaş nereli, ne iş yapıyor?

NURSEN YAVAŞ KAÇ ÇOCUĞU VAR?

Nursen Yavaş ve Mansur Yavaş çiftinin Armağan Yavaş ve Çağlayan Yavaş adında iki kız çocuğu bulunuyor. Armağan Yavaş, babası gibi hukukçudur ve Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Diğer kızı olan Çağlayan Yavaş ise Londra’da bir Danışmanlık şirketinde çalışmaktadır. 

NURTEN YAVAŞ SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Nurten Yavaş’ın bilinen tek sosyal medya hesabı Instagram’dır.  @nursen_yavas06 kullanıcı adıyla hayatına ve ailesine dair paylaşımlarda bulunuyor. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...