Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Arap dünyası Birce Akalay’ın peşinde! Reklam anlaşması için kollar sıvandı…

Mavikadin>Magazin>Arap dünyası Birce Akalay’ın peşinde! Reklam anlaşması için kollar sıvandı…

Oyunculuğuyla ve duru güzelliğiyle ekranların vazgeçilmez yüzlerinden olan Birce Akalay, Arap dünyasının da reklam yüzü olmaya hazırlanıyor.

Reklam filmleriyle beğeni toplayan Birce Akalay, Arap dünyasıyla anlaşmaya oturdu.
Reklam filmleriyle beğeni toplayan Birce Akalay, Arap dünyasıyla anlaşmaya oturdu.

Son zamanlarda yaptığı reklam anlaşmalarıyla tüm dünyada beğeni toplayan ünlü isim Birce Akalay’ın yeni hedefi Arap dünyasına açılmak oldu. Rol aldığı dizilerde ve filmlerde üstün başarı sağlayan ünlü isim, oynadığı reklam filmleriyle de gündeme gelmeye başladı. Son olarak Neutrogena markasının yüzü olan ve dünyada oldukça beğenilen Akalay’ın yeni projeleri konuşulmaya başlandı.

DÜNYACA ÜNLÜ KOZMETİK MARKASIYLA DİKKAT ÇEKTİ

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre ünlü oyuncu Birce Akalay, Arap dünyasının da ekran yüzü olmaya aday. Akalay’ın yer aldığı son projeler arasında yerini alan Neutrogena anlaşması, başarıyı yakaladı.

Kuş Uçuşu ve Mezarlık gibi dizilerle son zamanların başarılı çıkış yapan oyuncularından Akalay, ünlü kozmetik markası Neutrogena'ya çektiği reklam filmleriyle Arap dünyasının dikkatini üzerinde topladı. Ünlü oyuncunun reklam filmlerinin Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan Krallığı ve Kuveyt’te yayınlanması için de anlaşma yapıldığı öğrenildi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...