Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Arka Sokaklar'da sürpriz ayrılık

Mavi Kadın>Diziler>Arka Sokaklar'da sürpriz ayrılık

Kanal D'nin uzun soluklu dizisi 'Arka Sokaklar'da sürpriz bir ayrılık yaşandı. Sevilen oyuncu ekrana gelen son bölümde diziden ayrıldı. Oyuncunun vedası izleyicileri üzdü.

Arka Sokaklar'da sürpriz ayrılık

İlker İnanoğlu, Zafer Ergin, Özlem Çınar, Özgür Ozan ve Ozan Çobanoğlu'nun başrolünde yer aldığı D Media imzalı diziye yayınlanan son bölüm ile birlikte bir oyuncu veda etti

"Arka Sokaklar"ın uzun soluklu serüveninde, 670. bölümle birlikte önemli bir karakter değişikliği yaşandı. Fırıncı'nın ayrılış sebebi, senaryonun doğal akışı gereği olarak belirtildi ve karakteri Sinop'a tayin edilerek "Arka Sokaklar"la olan yolculuğu sona erdi.

 

Arka Sokaklar'da sürpriz ayrılık

Cansu Fırıncı'nın diziden ayrılması, "Arka Sokaklar"ın sadık izleyicilerini derinden üzdü. Fırıncı'nın canlandırdığı Ünal karakteri, izleyiciler tarafından sevilen ve dizinin vazgeçilmez isimlerinden biri haline gelmişti.

YALI ÇAPKINI'NDAKİ MACERASI KISA SÜRDÜ

Star TV ekranlarının en sevilen işlerinden Yalı Çapkını'nda Sultan'ın kocası İbrahim karakterini canlandıran Cansu Fırıncı diziden erken ayrılan karakterlerdendi. 

 

Arka Sokaklar'da sürpriz ayrılık

Diziden neden ayrıldığını şu sözlerle anlatmıştı: Entrika dizisi olarak tasarlanmıştı ama reytingi tutunca romantik komediye dönüştü. Yan hikayelerinden bazıları önemsizleşti. Rolüm figüran düzeyde kaldı. Kariyer için benim için zararlı durumdu. Yapım da anlayışlı karşıladı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...