Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Gaddar dizisindeki Zakkum Kardeşler kim?

Mavi Kadın>Diziler>Gaddar dizisindeki Zakkum Kardeşler kim?

Gaddar dizisinin 11. bölümünde ‘acımasızlıkları’ ile ün salmış Zakkum Kardeşler izleyicilerin oldukça dikkatini çekti. Dizinin oyuncu kadrosuna yeni isimler ve hikaye dahil oldu. Zakkum Kardeşler’in acımasızlığı karşısında Dağhan da radara girdi. Zakkum Kardeşler’in kim olduğu ve oyuncuları ile ilgili ayrıntılar haberimizde.

Gaddar dizisindeki Zakkum Kardeşler kim?

Gaddar dizisinin son bölümünde Gürkan, Dağhan’ı sıkıştırmış ve onun Gaddar olduğunu duyurmak için elinden geleni yapmıştı. Gaddar dizisinin yayınlanan 11. bölümünde, Ali’nin şikayeti nedeniyle Dağhan karakolluk olur. Dağhan’ın bu işten nasıl sıyrılacağı merak konusu iken dizide yeni karakterler yeni hikayesi ile ortaya çıkar; “Zakkum Kardeşler.” Peki kim bu Zakkum Kardeşler?

Gaddar dizisindeki Zakkum Kardeşler kim?

GADDAR DİZİSİNDE ZAKKUM KARDEŞLER KİM?

Zakkum Kardeşler, ‘acımasızlıkları’ ile ün salmış erkek kardeşlerdir. Korkut Zakkum ve Kalender Zakkum adındaki iki kardeş adeta etrafa korku salar. Korkut Zakkum’u oynayan isim İbrahim Çelikkol, Kalender Zakkum’u oynayan isim ise Anıl İlter. İki isim, Gaddar dizisine konuk oyuncu olarak dahil oldu.

Gaddar dizisindeki Zakkum Kardeşler kim?

Zakkum ailesi olarak da bilinen Zakkum Kardeşlerden Korkut, dizide gözlerinin önünde babasının annesini öldürmesine şahit olmuştur. Bu travma ile devam eden yıllarında iki kardeşine de sahip çıkmak zorunda olan bir ağabeydir. Hayatta kalabilmek için yasa dışı işlere bulaşmıştır.

Gaddar dizisindeki Zakkum Kardeşler kim?

ZAKKUM KARDEŞLER DAĞHAN’I RADARINA ALDI

Ekber, Dağhan ve Enver’i alt edebilmek ve onlara büyük bir darbe vurabilmek için hazırlık yapar. Bunun için planında Zakkum Kardeşleri bu ikilinin karşına koymak vardır. Zakkum Kardeşlerin sahneye çıkması Enver’i zora sokar çünkü tüm iş yollarını kaybetme riski doğar. Bu arada Dağhan kardeşlerden Cezmi Zakkum’un zarar verdiği bir kadını kurtarmak için girişimde bulunur ve Zakkum Kardeşler’in radarına takılır. Dağhan’ı bekleyen tehlike ise merak konusu.

Kaynak : Mavi Kadın, NOW TV
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...