Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ay, Başak burcunda ilerliyor! Her şeyi detaylandırmaya hazır mısınız?

Mavi Kadın>Burç yorumları>Ay, Başak burcunda ilerliyor! Her şeyi detaylandırmaya hazır mısınız?

Astrolojide duygularımızı yöneten Ay, 22 - 24 Mart tarihlerinde Başak burcunda ilerliyor. Başak burcundaki bu transitle her şeyi derleyip toplamak isteyebiliriz. Diyete, spora başlamak ya da sağlıklı yaşam için adım atmak istiyorsanız da şimdi tam zamanı. Bu transit, burçları nasıl etkiliyor? Başak, Balık, İkizler, Yay ve diğer burçları neler bekliyor? Mavi Kadın Astroloji Uzmanı Nur Sezin Bayındır yazdı.

Ay, Başak burcunda ilerliyor! Her şeyi detaylandırmaya hazır mısınız?

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Ay, 22 Mart saat 07:42 ile 24 Mart saat 20:38 tarihleri arasında, Başak burcunda ilerleyecek. Bizim için de çalışma, hizmet etme, detaylara ve hatalara odaklanma zamanı. Hata yapmaktan korkabilir, kolay memnun olmayabiliriz, seslere, kokulara karşı daha duyarlı olabiliriz. Kendimizi birden dolapları düzenlerken, kıyafetleri renklerine göre dizerken de bulabiliriz. Eğer diyete ya da spora başlamak, sağlıklı beslenme alışkanlığı edinmek gibi hedefleriniz varsa bugünleri değerlendirebilirsiniz.

Koç ve Yükselen Koç

Rutinleriniz, günlük işleriniz, birlikte çalıştığınız kişiler gündeminizde olabilir. İşinizle ilgili hatalar, eksikler sizi oldukça rahatsız edebilir. Sağlığınızla ilgili bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz, varsa evcil hayvanlarınızla ilgilenmek size iyi gelebilir. Sağlığınıza çok takıntılı olmamaya dikkat edebilirsiniz. 

Boğa ve Yükselen Boğa

Daha fazla göz önünde olmak, yaptıklarınızla ilgili övgüler almak isteyebilirsiniz. Aşk, hobiler, çocuklar, riskli yatırımlar gibi konular ön plana çıkabilir, hayattan daha çok keyif aldığınızı hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda detaylara çok takılmamaya ve fazla eleştiri yapmamaya dikkat edebilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Eviniz, aileniz, özel hayatınız ön plana çıkabilir. Yaşam alanınızı düzenlemek, bazı şeyleri gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Geçmişle ilgili konular da gündeminize gelebilir ya da siz geçmişi daha çok düşünebilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda fazla eleştirel olmamaya, ev düzenlerken detaylarda kaybolmamaya dikkat edebilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Her zamankinden daha fazla iletişimde olmak istediğiniz birkaç gün geçirebilirsiniz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın çevreniz ile daha çok bir arada olabilirsiniz, ticaretle ilgili gündemleriniz de ön plana çıkabilir. Yakın çevrenizi eleştirirken dozunu kaçırmamaya dikkat edebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Finansal ve maddi konular, kazandığınız parayla ilgili detaylar gündeminizde olabilir. Çok hoşunuza gitmese de gelir giderlerinizi düzenlemek, hesap kitap yapmakla uğraşabilirsiniz. Kendinizi şımartmak, iyi hissetmek de isteyebileceğinizden çok para harcamamaya dikkat edebilirsiniz. 

Başak ve Yükselen Başak

Kendinize odaklanmak, hedeflerinizi, hayat amacınızla ilgili konuları detaylı bir şekilde gözden geçirmek isteyebilirsiniz. İmajınız, dış görünüşünüz, insanlar üzerindeki izleniminiz de kafanıza takılabilir. Fazla alıngan olmamaya, kendinizi de çok fazla eleştirmemeye dikkat edebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Kendinizi dinlemenin, insanlardan uzaklaşmanın ön plana çıkabileceği birkaç gün gibi düşünebilirsiniz bu süreci. İçsel dengenize odaklanabilir, sevdiğiniz şeylere zaman ayırabilirsiniz. Kuruntularınızı, içsel bazı endişelerinizi gözünüzde çok büyütmemeye dikkat edebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Arkadaşlarınızla, sosyal çevrenizle daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Hayallerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir, toplumsal olaylara karşı daha hassas ve ilgili olabilirsiniz. Arkadaşlarınız ya da sosyal çevrenizle ilgili eleştirilerinizi çok abartmamaya dikkat edebilirsiniz. 

Yay ve Yükselen Yay

Kariyer ve iş yaşamınızla ilgili konular ön plana çıkabilir. İş yerinizdeki sorumluluklarınızı gözden geçirip detaylandırmak isteyebilirsiniz. İşinizle ilgili hatalar, yanlışlar her zamankinden daha fazla dikkatinizi çekebilir. İş ortamındaki eleştirinize, hataları ifade etme şeklinize dikkat edebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

İnançlarınız, vizyonunuz, seyahatleriniz, eğitimleriniz ile ilgili detaylar ön planda olabilir. Kendinizi her zamankinden daha umutlu hissedebilirsiniz, akademik ya da hukuki konularla uğraşabilirsiniz. İnançlarınız, savunduklarınız, hayata bakış açınız konusunda detaylara çok fazla takılmamaya dikkat edebilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Bu iki günlük süreçte olayları oldukça detaylı inceleyebilirsiniz, konsantrasyon gücünüz de artabilir. Bankalar, krediler, ortaklı kazanımlarınız, yatırımlarınızla ilgili gündemleriniz varsa ön plana çıkabilir. Her zamankinden daha şüpheci de olabilirsiniz, her şeyi gereğinden fazla sorgulamamaya dikkat edebilirsiniz. 

Balık ve Yükselen Balık

Önemli ortaklıklar, uzun süreli ilişkiniz, evliliğinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. İlişkilerinizde ılımlı, kimseyi kırmak istemeyen bir ruh halinde de olabilirsiniz, birilerine arabuluculuk da yapabilirsiniz. İlişkilerinizde, ortaklıklarınızda, evliliğinizde çok eleştirel olmamaya dikkat edebilirsiniz.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...