Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Venüs Balık Transiti Kime Şans Dağıtacak? Başak, Akrep, Aslan ve Kovalar hazır mısınız? 11-16 Mart Haftalık Burç Yorumları

Mavi Kadın>Burç yorumları>Venüs Balık Transiti Kime Şans Dağıtacak? Başak, Akrep, Aslan ve Kovalar hazır mısınız? 11-16 Mart Haftalık Burç Yorumları

10 Mart şifalı Balık yeni ayının güzel sürprizleri, etkileri bu hafta da devam ediyor. Bu haftayı yeni başlangıçlara adım atmak için rahatlıkla kullanabiliriz. Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle havada aşk, ilham, romantizm rüzgarları esmeye başlıyor. Başaklar ve Akrepler yalnızlığa veda ediyor. Aslan ve Kovalar da ceplerini dolduruyor. İşte 11 Mart 16 Mart haftalık burç yorumları. 

Venüs Balık Transiti Kime Şans Dağıtacak? Başak, Akrep, Aslan ve Kovalar hazır mısınız? 11-16 Mart Haftalık Burç Yorumları
 • KOÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU
 • BOĞA HAFTALIK BURÇ YORUMU
 • İKİZLER HAFTALIK BURÇ YORUMU
 • YENGEÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU
 • ASLAN HAFTALIK BURÇ YORUMU
 • BAŞAK HAFTALIK BURÇ YORUMU
 • TERAZİ HAFTALIK BURÇ YORUMU
 • AKREP HAFTALIK BURÇ YORUMU
 • YAY HAFTALIK BURÇ YORUMU
 • OĞLAK HAFTALIK BURÇ YORUMU
 • KOVA HAFTALIK BURÇ YORUMU
 • BALIK HAFTALIK BURÇ YORUMU

 

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Venüs Balık transiti hangi burçlara şans dağıtacak? Başak, Akrep, Aslan ve Kovaların yüzü gülüyor. Peki diğerleri? Astrolog Nur Sezin Bayındır, 11-16 Mart haftalık burç yorumlarını yazdı:

11 Mart Pazartesi: Ay’ın Koç burcunda ilerlemeye başlamasıyla haftaya hızlı bir giriş yapıyoruz. Hafta sonunun mistik etkilerinden sonra bugün her zamankinden daha aceleci davranabiliriz, enerjimiz de biraz yükselebilir. Ayrıca, Merkür Plüton açısıyla oldukça ikna edici olabilir, düşüncelerimizi ve fikirlerimi çok iyi ifade edebilir, çok rahat odaklanıp konsantre olabilir, konuları derinlemesine ele alabilir, psikoloji gibi alanlarla da ilgilenebiliriz. İkna etmek istediğimiz kişiler, önemli konular, görüşmeler için kullanabiliriz bugünü.

12 Mart Salı: Aşkın, sanatın, güzelliğin, birazcık da paranın gezegeni güzel Venüs, 12 Mart tarihinde oldukça sevdiği bir yerleşim olan Balık burcuna geçiyor ve 5 Nisan’a kadar da burada ilerliyor. Haritalarımızda Balık burcu hangi konuları yönetiyorsa bize o konularda şans gelecek demek bu. Bu süreçte ilham artacak, aşkta daha fedakar olacağız, belki de aşka aşık olacağız, sanatla iç içe olmak bize keyif verecek, iyi gelecek. Hayatımda ille birisi olsun isteğiyle bize pek de uygun olmayan kişilere yönelmemeye, fedakarlıktan kendimizi kaybetmemeye de birazcık dikkat etmemiz gerekecek.

13 Mart Çarşamba, 14 Mart Perşembe: Ay, Boğa burcunda ilerleyecek. Hepimiz biraz daha keyfe, konfora, rahatına düşkün ruhlar olacağız bugünlerde. Ancak yemeye, içmeye de oldukça düşkün olabiliriz, diyet yapmak için pek de uygun günler olmayacak, önlemimizi alalım 

15 Mart Cuma, 16 Mart Cumartesi: Ay artık İkizler burcunda ilerlediğinden iletişim trafiğimiz oldukça artabilir, birkaç günün miskinliğini atmak istercesine hareketli bir hafta sonu geçirebiliriz. Ayrıca 15 Mart Cuma günü aşk bize göz kırpabilir, kalbimizi aşka açmak, kendi değerimizi hatırlamak için bugünü kullanmayı unutmayalım.

16 Mart Pazar: Duyguların, sezgilerin en üst seviyeye ulaşabileceği bir gün. Hayaller, ilham, sanat, merhamet, yardımseverlik bugünün her anında. Hayal etmek, dilemek, aynı zamanda birilerine yardım etmek için değerlendirebiliriz bu güzel Pazarı. Yalnız gerçeklerden çok da kopmamaya dikkat etmek faydalı olacak bizim için.

Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle hangi burçlara hangi konularda şans gülüyor bakalım. 

Koç ve Yükselen Koç

Kendinizi keşfedebileceğiniz, psikolojik olarak kendinizi iyi hissedebileceğiniz, birilerine yardım etmek isteyebileceğiniz zamanlar sevgili Koçlar. Belki farkında olmadığınız bazı endişelerinizi, korkularınızı fark edip, kabul edip onları dönüştürdüğünüzde daha da güçlü olduğunuzu fark edeceksiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, ortamlarınız konusunda Venüs sizi destekleyecek bu süreçte sevgili Boğalar. Yeni insanlarla tanışabilir, hayallerinize bir adım daha yaklaştığınızı hissedebilirsiniz. Ortamlarda ön plana çıkabilir, arkadaşlarınız, sosyal çevrenizde şansı bulabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Kariyeriniz, iş yaşamınızla ilgili konularda şans sizden yana olacak sevgili İkizler. İş yerinde yıldızınız parlayabilir, iş arıyorsanız şans kapınızı çalabilir, patronlarınız sizdeki cevheri fark edebilir. İş değiştirmek, iş başvurusu yapmak ya da çalıştığınız yerde beklediğiniz fırsatlara ulaşmak için güzel zamanlardasınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Hayata bakış açınız, yeni insanlar ve kültürler, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda şans sizinle sevgili Yengeçler. Hukuki ya da akademik konularda süreçleriniz varsa yine şanslısınız. Size farklı bakış açıları katacak seyahatler planlayabilir, ufkunuzu açacak eğitimlerle kendinizi geliştirebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bankalar, krediler, alacak/verecekler ile konular kısacası parayla ilgili konularda şanslısınız sevgili Aslanlar. Yatırım yapmak için de kullanabileceğiniz günlerdesiniz. Miras, nafaka gibi konularla ilgili süreçleriniz varsa bu konularda da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak

İlişkileriniz, ortaklıklarınız, evliliğiniz ya da uzun süreli birlikteliğiniz konusunda Venüs size şans veriyor sevgili Başaklar. Bekar olanlar tatlı, keyifli bir ilişkiye başlayabilir, evli olanlar güzel, romantik zamanlar geçirebilir, birlikteliği olanlar da belki güzel teklifler alabilir. Ortaklık düşünüyorsanız da yine güzel zamanlardasınız.

Terazi ve Yükselen Terazi

Günlük işleriniz, rutinleriniz, birlikte çalıştığınız kişiler, aldığınız hizmetler, sağlığınızla ilgili konularda şans sizden yana olacak sevgili Teraziler. İşleriniz daha kolay akabilir, beklediğiniz desteklere rahatça ulaşabilirsiniz. İş yerinizde güzel haberler, gelişmeler, size şans getirecek projeler vs. söz konusu olabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep

Hobileriniz, aşk, flört, borsa tarzındaki yatırımlar konusunda şans sizinle sevgili Akrepler. Yalnız olanlar için aşk kapıda görünebilir, hayatın güzel, keyifli taraflarına odaklanabilirsiniz. Çocuk yapmak isteyenler ya da çocuklarıyla ilgili süreçleri olanlar için de güzel zamanlar. Yatırımlarınız konusunda da şanslı olabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Eviniz, aileniz, ebeveynlerinizle ilgili konularda şanslısınız sevgili Yaylar. Evinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz, ailenizle ilgili sorunlar varsa daha kolay bir şekilde çözülebilir. Gayrimenkul ile ilgili bir yatırım yapmak için ya da taşınma gibi bir süreciniz varsa onun için de kullanabileceğiniz güzel günler.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

İletişim, kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın çevrenizle ilgili konularda Venüs sizi destekliyor sevgili Oğlaklar. Ticaret ile ilgileniyorsanız, araç alım/satımı düşünüyorsanız yine şans sizden yana olacak. Kısa seyahatler planlamak, farklı konularda eğitimler almak da size iyi gelebilir, yüzünüz gülebilir.

Kova ve Yükselen Kova

Sizin için para zamanı sevgili Kovalar  Belki farklı para kazanma yolları bulabilir ya da gelirinizi artırma fırsatları yakalayabilirsiniz. Yine iş fırsatları da karşınıza çıkabilir. Sizin için önemli olan, maddi ve manevi olarak değer verdiğiniz konularda da şans sizi destekliyor.

Balık ve Yükselen Balık

10 Mart tarihinde burcunuzda gerçekleşen yeni aydan sonra Venüs de sizin burcunuzda sevgili Balıklar. Hayatınızı güzelleştirecek fırsatlar karşınıza çıkabilir, hedefleriniz ve planlarınız için de şans sizden yana olacak. Dış görünüşünüz, imajınızla ilgili bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız da tam zamanı. Güzel iltifatlara hazır olun. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...