Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ay Terazi burcunda: Duygulara dikkat! Koç, Boğa, Aslan, Terazi, Balık ve diğer burçlar duygu seli yaşayacak

Mavi Kadın>Burç yorumları>Ay Terazi burcunda: Duygulara dikkat! Koç, Boğa, Aslan, Terazi, Balık ve diğer burçlar duygu seli yaşayacak

Duygularımızı, farkında olmadan verdiğimiz tepkilerimizi, bilinçaltımızı, endişelerimizi yöneten Ay’ın gökyüzündeki hareketleri bizi nasıl etkiliyor? Bu hafta duygusal alanda nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Ay Terazi burcunda ilerliyor. Koç, Boğa, Aslan, Terazi, Balık ve diğer burçlar nasıl etkileniyor? Nur Sezin Bayındır yazdı.

Ay Terazi burcundayken, aşk, kariyer ve sağlıkta sizleri neler bekliyor?
Ay Terazi burcundayken, aşk, kariyer ve sağlıkta sizleri neler bekliyor?

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Ay, 29 Şubat saat 03:08 tarihine kadar, Terazi burcunda ilerleyecek. İlişkilerin, nezaketin, uyumun, “biz” olabilmenin, güzelliğin ön plana çıktığı birkaç gün yaşayacağız. Alışveriş yapmak, güzelleşmek için bir şeyler yapmak, sanatla ilgili konulara yönelmek, arabuluculuk yapmak, ortaklı işlere başlamak için kullanabiliriz bu günleri. Yalnız kararsızlığa ve önce karşımızdakini düşünmekten kendi isteklerimizi, bizi mutlu edecek şeyleri geri plana atmamaya da dikkat etmemiz gerekecek.

Koç ve Yükselen Koç

Bu iki günlük süreçte; ilişkilerinizi, ortaklıklarınızı, evliliğinizi en çok düşünecek olan burç sizsiniz sevgili Koçlar. Olaylara daha çok “ben” şeklinde olan yaklaşımınız bu süreçte sizi de şaşırtarak “biz” bakış açısına dönebilir. İlişkilerinizde daha uyumlu, orta yolu bulmaya çalışan, daha tarafsız bir iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Bazı konularda danışmanlık almak isteyebilirsiniz ya da siz birilerine danışmanlık yapabilirsiniz. 

Boğa ve Yükselen Boğa

Bu iki günlük süreçte; rutinlerinizde, günlük çalışma hayatınızda daha adil bir ortam oluşturmak isteyebilirsiniz sevgili Boğalar. Birlikte çalıştığınız ya da size bağlı çalışan kişilerle daha ılımlı, uyumlu, orta yolu bulan bir iletişim tercih edebilirsiniz. Tek başınıza çalışmaktansa ekip çalışması size daha sıcak gelebilir. Sağlığınızla ilgili konuları da daha çok “nasıl daha güzel olabilirim” bakış açısıyla değerlendirebilirsiniz.

Ay Terazi burcunda: Duygulara dikkat! Koç, Boğa, Aslan, Terazi, Balık ve diğer burçlar duygu seli yaşayacak

İkizler ve Yükselen İkizler

Bu iki günlük süreçte; aşk, flört konuları gündeminizde olabilir sevgili İkizler Kendinizi mutlu, coşkulu hissedebilir, alışveriş yapmak ya da güzel görünmek için para harcamak isteyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili konularda arabuluculuk yapma, orta yolu bulma gibi durumlarınız olabilir. Yalnız yatırımlarınız konusunda karar vermekte zorlanabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bu iki günlük süreçte; aileniz, ebeveynleriniz ile ilişkilerinizi daha uyumlu bir hale getirmek, nezaketle iletişim kurmak, bir arada olmak isteyebilirsiniz sevgili Yengeçler  Ailede arabulucu, çözüm üreten kişi olma durumunuz da söz konusu olabilir. Evinizi güzelleştirmek, daha estetik hale getirmek için alışveriş yapabilirsiniz. Geçmişteki güzel günler, hatıralar sık sık aklınıza gelebilir. 

Aslan ve Yükselen Aslan

Bu iki günlük süreçte, iletişim tarınız her zamankinden daha kibar, ılımlı olabilir sevgili Aslanlar. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz ile ilişkilerinizde adil davranıp size danıştıkları konularda destek olmaya, orta yolu bulmaya çalışabilirsiniz. Yakın çevrenizle birlikte gideceğiniz seyahatler, kısa tatiller de planlamak isteyebilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak

Bu iki günlük süreçte; para kazanma şekliniz, finansal konular ön plana çıkabilir sevgili Başaklar. Size iyi gelecek şeyler yapmak isteyebilirsiniz, kendinizi daha iyi hissetmek için alışveriş yapabilirsiniz mesela. Değer verdiğiniz şeyler, kişiler için de bir şeyler yapmak gelebilir içinizden. 

Terazi ve Yükselen Terazi

Bu iki günlük süreçte; hayatınızı, kendinizi güzelleştirmek için daha fazla istek duyabilirsiniz sevgili Teraziler. Zaten nazik ve kibar olan iletişim şekliniz daha da ılımlı bir hale gelebilir. Kendinizi biraz daha ön plana çıkartmak, dış görünüşünüz için para harcamak, beğenilmek isteyebilirsiniz. Çevreye karşı tepkileriniz daha hassas olabilir, alınganlığınız da biraz artabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bu iki günlük süreçte; kendinizi dinlemek, insanlardan biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz sevgili Akrepler. Çok da gün yüzüne çıkmamış duygusal ya da maddi konular daha ön plana çıkabilir. Sezgileriniz zaten yüksek ancak bu iki günlük sürede daha da yükselebilir, fazla fedakarlık yaptığınız konular da karşınıza çıkabilir. Kendinize daha anlayışlı, kibar davranmanız size iyi gelebilir.

Yay ve Yükselen Yay

Bu iki günlük süreçte; sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz sevgili Yaylar. Arkadaşlarınız, dostlarınız arasında arabuluculuk yapabilirsiniz, onlarla iletişiminizin uyumlu, ılımlı olmasını isteyebilirsiniz. Sosyal hizmetler, sosyal sorumluluklarla ilgili de bir şeyler yapmanız söz konusu olabilir. Yeni şeyler yapmak, hayallerinizle ilgili güzel adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bu iki günlük süreçte; size hiç de yabancı olmayan kariyeriniz, sorumluluklarınızla ilgili konular ön planda sevgili Oğlaklar İş yerinizdeki iletişiminizin daha ılımlı olmasını isteyebilirsiniz. İşinizle ya da sorumlu olduğunuz kişilerle ilgili bazı konularda arabuluculuk yapmanız da gerekebilir. Kendinizi işe güce çok kaptırmamaya, gerektiğinde yardım istemeye dikkat edebilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Bu iki günlük süreçte; vizyonunuz, hayata bakış açınız, inançlarınızla ilgili konular gündeminizde olabilir sevgili Kovalar. Fikirsel tartışmalar, felsefi sohbetler yaparken ılımlı ve uyumlu olmak her zamankinden daha kolay olabilir. Yurt dışı ile ilgili, hukuki ya da akademik konular, seyahat planları da ortaya çıkabilir.

Balık ve Yükselen Balık

Bu iki günlük süreçte; krediler, bankalar, borçlar/alacaklar ile ilgili konular gündeminizde olabilir sevgili Balıklar. Bu konularla ilgili süreçleri daha adil bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Her zamankinden daha şüpheci, kaygılı hissedebileceğiniz için ılımlı ve nazik davranmanız size faydalı olabilir. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...