Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ay Terazi burcunda, gerginlik ve yoğun duygalar bastırıyor... Burcunuzu yılın ilk tutulmasında neler bekliyor?

Mavi Kadın>Burç yorumları>Ay Terazi burcunda, gerginlik ve yoğun duygalar bastırıyor... Burcunuzu yılın ilk tutulmasında neler bekliyor?

Ay, 24 Mart-27 Mart tarihleri arasında Terazi burcunda ilerleyecek. Yılın ilk tutulması duyguları kabartıyor, gerginlik üzerinize çöküyor. Koç, Boğa, Yay, Terazi, Balık ve diğer burçlar nasıl etkilenecek. Sizi kariyer, sağlık, aşk, para ve diğer konularda neler bekliyor? Nur Sezin Bayındır yazdı.

Ay Terazi burcunda, gerginlik ve yoğun duygalar bastırıyor... Burcunuzu yılın ilk tutulmasında neler bekliyor?

Ay, 24 Mart saat 20:38 ile 27 Şubat saat 09:03 arasında Terazi burcunda ilerleyecek. Yılın ilk tutulmasını da Terazi burcunda yaşayacağız. Kendimizi biraz gergin, duygusal anlamda oldukça yoğun hissedebileceğimiz günlerdeyiz. Benim isteklerim mi yoksa karşımdaki kişinin istekleri ön planda ikilemine düşebiliriz. Çevremizde güzel şeyler görmek, ilişkilerimizle kendimizi var etmek, dengeli ve adil davranmak istiyor ruhumuz. Bu tarihleri alışverişe çıkmak, sanatsal aktivitelerde bulunmak, kendimizi güzelleştirmek için de kullanabiliriz. 

Koç ve Yükselen Koç

Kendinizi en çok ilişkileriniz, ortaklıklarınız, birlikteliğiniz ya da evliliğinizle ilgili konulara odaklanmış bir şekilde bulabilirsiniz. Sizin için dengeyi yakalamak bazen zor olsa da bu günleri oldukça dengeli geçirmek de isteyebilirsiniz. Adil olmak, adil davranmak, birilerine arabuluculuk yapmak gibi gündemleriniz de olabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Günlük çalışma hayatınızda, rutinlerinizde güzel bir denge oturtmak isteyebilirsiniz. Ekip çalışması yapmanız, o ortamda belki de danışılan kişi olma durumunuz ortaya çıkabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle daha uyumlu, orta yolu bulan bir iletişim kurmak size sıcak gelebilir. Sağlığınızla ilgili de bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. 

İkizler ve Yükselen İkizler

Çocuklarınız, aşk, özel hayatla ilgili konular gündeminizde olabilir. Kararsızlığınız her zamankinden daha fazla olabilir. Aşkla ilgili konularda güzel bir iletişim, daha ılımlı bir ortam yaratma isteğiniz de artabilir. Kendinizi ve hayatı ne kadar çok sevdiğinizi hatırlayıp tadını çıkartmak da isteyebilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Ailenizde çözüm üreten, nabza göre şerbet veren bir durumda olabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek, güzel objeler almak, bazı minik dokunuşlar yapmak da isteyebilirsiniz. Geçmişi hatırlamayı zaten seviyorsunuz ancak bu birkaç günlük süreçte daha da fazla geçmiş, hatıralar odaklı olabilirsiniz. 

Aslan ve Yükselen Aslan

Yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz ile iletişiminiz oldukça tatlı, ılımlı olabilir. Belki de yakın çevrenizin size danıştığı konularda orta yolu bulmaya, herkese destek olmaya çalışabilirsiniz. Ticaretle ilgileniyorsanız iletişimiz hızlanabilir, hareketli birkaç gün geçirebilirsiniz, size iyi gelecek eğitimler araştırabilirsiniz. 

Başak ve Yükselen Başak

Bu iki günlük süreçte; parayla ilgili, finansal konular ön plana çıkabilir. Kendinizi daha değerli hissetme belki de birazcık şımartma isteğinde olabilirsiniz. Her zamankinden daha az mı çalışsam acaba diye bir düşünce aklınızdan geçebilir. Sizin için özel ve önemli olan şeylerle ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Dış görünüşünüzü, imajınızı güzelleştirmek için bir şeyler yapmak gelebilir içinizden. Çevrenizdeki, etrafınızdaki, hayatınızdaki her şey güzel, estetik, zarif olsun isteği de duyabilirsiniz. Diğerleriyle olan ilişkilerinizden çok kendiniz, hayatınızla ilgili iyileştirmek, güzelleştirmek istediğiniz şeylere de odaklanabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

İnsanlardan kendinizi soyutlayıp iç dünyanızla baş başa kalmanın güzelliğini deneyimlemek isteyebilirsiniz. Sezgileriniz daha da keskin olacağından bilinçaltınızla ilgili bazı konuları iyileştirmek için adım atmak da söz konusu olabilir. Pek göz önünde olmayan, daha gizli saklı kalmış bazı gündemler de ortaya çıkabilir.

Yay ve Yükselen Yay

Bu iki günlük süreçte, hayalleriniz için güzel bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaş ve sosyal çevrenizden size danışanlar, desteğinizi ve yardımınızı isteyenler olabilir. Siz de oldukça adil davranarak orta yolu bulmalarına destek olabilirsiniz. Sosyal ortamlarda olmak size daha da fazla keyif verebilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

İş yeriniz ve kariyerinizle ilgili konular hayatınızda ön plana çıkabilir. İş yerinizdekilerle kurduğunuz iletişim her zamankinden daha nazik, ılımlı bir hale gelebilir. Topluma ne kadar adil, tarafsız, insanlara destek olan bir yapıda olduğunuzu gösterme gibi bir ihtiyaç da hissedebilirsiniz bu süreçte.

Kova ve Yükselen Kova

Akademik ya da hukuki süreçler, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Size bir şeyler katacak farklı bakış açıları, inançlar, felsefi konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Farklı kültürler, seyahatler, eğitimler de bugünlerde hayatınızın içinde yer alabilir. 

Balık ve Yükselen Balık

Krediler, bankalar, borçlar/alacaklar ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Bu konularla ilgili süreçleri daha adil bir şekilde değerlendirmeye daha yatkın hissedebilirsiniz. Miras, nafaka gibi süreçleriniz varsa onlar da ön plana çıkabilir. Her zamankinden daha şüpheci, kaygılı da hissedebilirsiniz.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...