Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Aylin Coşkun'dan Sinan Akçıl'a dolandırıcılık suçlaması: "Seni tokat manyağı yaparım"

Mavikadin>Magazin>Aylin Coşkun'dan Sinan Akçıl'a dolandırıcılık suçlaması: "Seni tokat manyağı yaparım"

Ünlü şarkıcı Aylin Coşkun, yıllar önce kendisinden şarkı karşılığında 10 bin dolar alan Sinan Akçıl'ın beste vermediğini söyleyerek dolancırıcılık suçlaması yaptı.

Aylin Coşkun'dan Sinan Akçıl'a dolandırıcılık suçlaması: "Seni tokat manyağı yaparım"

Uzun bir süredir gözlerden uzak, sakin bir yaşam sürdüren ünlü şarkıcı Aylin Coşkun, ortaya attığı iddia ile yeniden gündeme geldi.

Coşkun, Sinan Akçıl'ın yıllar önce kendisinden 10 bin dolar aldığını ancak şarkı vermediğini açıklayarak dolancırıcılık suçlaması yaptı.

Aylin Coşkun'dan Sinan Akçıl'a dolandırıcılık suçlaması:

"SENİ TOKAT MANYAĞI YAPARIM'

TV8 ekranlarında yayınlanan "Aramızda Kalmasın" programına katılan Aylin Coşkun, "Müzik dünyasında bazı dolandırıcılar var. Şarkı için 10 bin dolar vermiştim zamanında yapmadıkları gibi bir de pişkin pişkin dolaşıyorlar" sözleri hatırlatılması üzerine şu ifadeleri kullandı:

"İsim vermeyeceğim hepsi arkadaşım." Bunu herkes bilir, bizim piyasada yılladır şarkı almak 10 bin dolar. Ben o dönem parayı TL'ye çevirerek vermiştim. Karşılığında şarkımı alamadığım için ya şarkımı verin ya da paramı verin diyorum. Söylediğimizde "Biz öyle bir para almadık" diyorlar. Ya arkadaş seni vallahi tokat manyağı yaparım."

Aylin Coşkun'dan Sinan Akçıl'a dolandırıcılık suçlaması:

"SİNAN AKÇIL PARAMIN VE ŞARKININ ÜSTÜNE YATTI"

"Şarkımı ya da paramı vermezlerse şahitler huzurunda dava açacağım. Bu dolandırıcılığa girer, ayıptır ya. 5-6 yıldır duruyor o para. Sinan Akçıl benden paramı alıp şarkımı vermedi. Paramın ve şarkının üstüne yattı. O da bir açıklamasında 'Aylin'i üzmüşüm, halledeceğiz' şeklinde konuştu ama henüz bir şey yapmadı."

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...