Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Sinan Akçıl İBB’yi hedef alarak Hadise ve Murda'ya gönderme yaptı!

Mavi Kadın>Magazin>Sinan Akçıl İBB’yi hedef alarak Hadise ve Murda'ya gönderme yaptı!

Şarkıcı Sinan Akçıl açıklamalarıyla gündem olmaya devam ediyor. Konuk olduğu bir programda İBB'yi hedef alan Akçıl konserlerde kendisine yer bulamadığını belirterek Hadise ve Murda'ya göndermede bulundu. 

Sinan Akçıl İBB’yi hedef alarak Hadise ve Murda'ya gönderme yaptı!

Konuk olduğu programda İBB'yi hedef alan Sinan Akçıl siyasi seçimlerinden dolayı konserlerde kendisine yer bulamadığını ifade etti. İBB'den davet almadığını söyleyen Akçıl Hadise ve Murda'ya da gönderme de bulundu.

Siyasete katılmak istediğini ifade eden şarkıcı Sinan Akçıl, "Siyasete atılırsam milletvekili olursam günün birinde ikisini bir arada götürmeyi düşünüyorum." dedi. Ayrıca Hadise ve Murda'ya gönderme yapmayı ihmal etmedi. 

Sinan Akçıl İBB’yi hedef alarak Hadise ve Murda'ya gönderme yaptı!

HADİSE VE MURDA’YA GÖNDERME

İBB'nin konserlerinde yer alamadığını dile getiren Sinan Akçıl, bu durumun nedeninin İBB'nin kendi politikası olduğunu ifade etti. Akçıl ayrıca Hadise ve Murda'ya gönderme yaparak "Onların genelde kadrolu sanatçıları var onları çıkarıyorlar. Murda ve Hadise gibi" dedi.


 

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...