Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Sinan Akçıl'dan evlilik itirafı!

Mavi Kadın>Magazin>Sinan Akçıl'dan evlilik itirafı!

Burcu Kıratlı ile iki kez nikah masasına oturan ünlü sanatçı Sinan Akçıl TRT ekranlarında yayınlanan Alişan ile Hayata Gülümse programına konuk oldu. Özel hayatında bir türlü yüzü gülmeyen Akçıl, evlilik açıklaması ile dikkat çekti.

Sinan Akçıl'dan evlilik itirafı!

Son dönemde katıldığı programlarda yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Sinan Akçıl, bu sefer evlilik açıklaması ile dikkatleri üzerine çekti.

Özel hayatını hızlı yaşayan ünlü şarkıcı Sinan Akçıl'ın geçtiğimiz aylarda ismi Müjde Uzman ile anılmıştı. Etiler'de bir mekan çıkışında görüntülenen ikili ilişkilerine henüz bir isim koymadıklarını söylemişti.

Sinan Akçıl'dan evlilik itirafı!

"İKİ SENE İÇERİSİNDE EVLENMEK İSTİYORUM"

Ancak son zamanlarda Sinan Akçıl ve Müjde Uzman'ın sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bıraktığı anlaşıldı. 

Akçıl, meslektaşı Alişan’ın sunduğu bir programa katılarak evlilikle ilgili açıklamalarda bulundu. Şarkıcı programda, önümüzdeki iki sene içerisinde evlenmek istediğini belirtti. Bu açıklamalarıyla gündeme geldi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...