Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Sinan Akçıl'dan bomba gibi Seçil Erzan itirafı!

Mavi Kadın>Magazin>Sinan Akçıl'dan bomba gibi Seçil Erzan itirafı!

Klip çekimini sonrası gazetecilerin sorularını cevaplayan şarkıcı Sinan Akçıl, futbol dünyasındaki dolandırıcılık olayıyla ilgili olarak bir itiraf yaparak çarpıcı açıklamalara imza attı.

Sinan Akçıl'dan bomba gibi Seçil Erzan itirafı!

Günümüzde sıkça konuşulan dolandırıcılık olayıyla ilgili espri yaparak; "Futbolcularla iş birliği yaparak bir fon açacağım" diyen Akçıl, bir itiraf de itiraf gibi açıklama ile benzer bir durumun sanat dünyasında da yaşandığını ancak olayın üstünün kapatıldığını açıkladı.

"BİRİSİ BİZDEN DE PARA ALMAYA ÇALIŞTI"

Sinan Akçıl, son dönemin en çok tartışılan konularından biri olan futbolcuların dolandırılması meselesi hakkında şu ifadeleri kullandı; "Birkaç yıl önce şarkıcılar arasında da oldu böyle bir durum. Seçil Erzan kadar dolandırıcı birisi, bizden de para almaya çalıştı. Hatta benim o zamanki eşimden de almaya çalıştı. Sanat dünyası bu olayı çok duyurmadı, kapandı gittiŞöyle örnekleyeyim konuyu, birisi size '6 kamera ver bana, size 18 kamera vereyim' dese, kabul edersiniz. Yapıyorsan böyle şeyleri vergi ödeyerek yapacaksın. Resmi olmalı yani."

FUTBOLCULARIN DOLANDIRILDIĞI OLAYDA NELER YAŞANMIŞTI?

Arda Turan, Emre Belözoğlu, Selçuk İnan gibi isimlerin de bulunduğu toplam 18 kişiyi 25 milyon 770 bin dolar dolandırdığı iddiasıyla suçlanan bankacı Seçil Erzan, gündemden düşmüyor. 18 kişinin milyonlarca dolarını, bir banka çalışanına yüksek faiz getirisi amacıyla teslim ettiği ortaya çıktı ve bu durum 226 yıl hapis cezası istemine sebep oldu.

Sinan Akçıl'dan bomba gibi Seçil Erzan itirafı!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...