Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Babalar Günü için Bisse’den alternatif seçenekler

Mavikadin>Advertorial>Babalar Günü için Bisse’den alternatif seçenekler

Babalar Günü’nü unutulmaz kılmak isteyenler için çok yönlü armağan seçenekleri sunan Bisse, İlkbahar - Yaz koleksiyonu ile giyimden aksesuara zengin alternatifler sunuyor.

Babalar Günü için Bisse’den alternatif seçenekler

Babalar Günü’nü unutulmaz kılmak isteyenler için çok yönlü armağan seçenekleri sunan Bisse, İlkbahar -  Yaz koleksiyonu ile giyimden aksesuara zengin alternatifler sunuyor.

Özgün, yüksek kaliteden ödün vermeyen rafine şıklıkla modern detayları birleştiren koleksiyonda sezonun trend renkleri olan sıcak toprak tonları, lacivertten derin deniz indigosuna, buz grilerden antrasite, yanık kiremit tonundan limon sarısına, ekrudan terracotta rengine, uçuk pembeden zeytin yeşiline kadar içinde pastel tonları barındırdığı zengin bir renk skalası bulunuyor.

Takım elbiseler, ceketler, kravat ve gömlek gibi iş hayatının vazgeçilmezi olan klasikler kadar; yazın ruhunu taşımak isteyen babalar için renkli bermudalar, keten gömlekler, t-shirtler seçenekler arasında yer alıyor. Bisse şıklığını taşıyan aksesuarlar da minik bir mutluluk anının tanığı oluyor.


Editör : Faruk Arvas
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...