Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

EN GÜZEL GÜNAYDIN MESAJLARI Eşe, arkadaşa sevgiliye günaydın mesajları!

Mavi Kadın>Advertorial>EN GÜZEL GÜNAYDIN MESAJLARI Eşe, arkadaşa sevgiliye günaydın mesajları!

Duygularımızı özel şekilde ifade etmenin yolu, güne sevdiklerimize güzel bir günaydın mesajı ile başlamaktan geçebilir. Siz de sevgiliniz veya arkadaşınız için özel bir günaydın notu arıyorsanız, ilham verecek en güzel günaydın mesajlarına göz atabilirsiniz. Sevgilinize duyduğunuz aşkı ifade etmek için romantik mesaj, arkadaşınıza samimi bir tebessüme sevgi dolu bir hatırlatmaya ihtiyacınız varsa, duygusal mesajlar sizin için ideal. Haydi, sevdiklerinize güzel bir gün başlangıcı yaşatın.

EN GÜZEL GÜNAYDIN MESAJLARI Eşe, arkadaşa sevgiliye günaydın mesajları!

Günün başlangıcında hissettiğimiz duygular, sabahın taptaze enerjisiyle birleşerek özel anlar oluşturabilir. Uyandığımız ilk anda, sevdiklerimize hissettirdiğimiz sevgi dolu bir günaydın mesajı, gün boyunca taşıdığımız pozitif enerjiye katkı sağlayacaktır. Belki yanımızda olmasını arzu ettiğimiz biri, belki moral bulmaya ihtiyaç duyan bir arkadaşımız ya da sevgilimize, eşimize, arkadaşımıza sevgimizi ifade etmek istediğimiz bir an olabilir. Sevgi dolu bir mesajla duygusal bağlarımızı güçlendirebiliriz. İşte size Mavi Kadın editörümüzün özenle derlediği, arkadaşınıza, eşinize ve sevdiklerinize güzel günaydın mesajları. Bu mesajlar, sadece sevgi dolu duygularınızı ifade etmekle kalmayacak, aynı zamanda SEO uyumlu yapılarıyla da dikkat çekecek. Şimdi birlikte, sevdiklerinize bu özel anları yaşatmanın en güzel yollarına göz atalım!"

SEVGİLİYE, EŞE KISA GÜNAYDIN MESAJLARI

*Günaydın güzeller güzeli! Yeni bir güne seni düşünerek başlamak, aşkımızı her anımda hissettiğimi hatırlatmak istedim. Güzel bir gün geçirmen dileğiyle, sevgilim. Seni seviyorum.

*Sabahın ilk ışıklarıyla uyanırken, kalbimin sadece sana ait olduğunu hissediyorum. Günaydın bal gözlüm, seni seviyorum.

*Uyandığımda gözlerim seni arıyor,yüreğim seni arıyor. Günaydın sevgilim, bugün seni düşünerek özlem dolu bir gün geçireceğim.

*Sabahın güzellikleri, senin güzelliğini yansıtıyor. Kuşlar da sana benziyor, güneş de, ağaçlar da... Günaydın aşkım, seni seviyorum.

*Uyurken son düşüncem sensin, uyanırken de ilk düşüncem sensin... Günaydın sabah güzeli, hayatıma senin düşüncenle başladığım için çok mutluyum.

EN GÜZEL GÜNAYDIN MESAJLARI Eşe, arkadaşa sevgiliye günaydın mesajları!

*Bugün güneş bile seninle yarışmak istiyor gibi, çünkü senin ışığın her şeyi gölgede bırakıyor. Günaydın sevgilim, beni de ışığına al.

*Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte sevgimde uyanıyor... Seninle her anı paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Günaydın sevgilim, bugün seninle birlikte olmak için can atıyorum.

*Günaydın güzelim. Uyandığımda senin varlığını hissetmek, hayata anlam katıyor. Seninle olmak, her anı özel kılıyor. İyi ki varsın.

*Gözlerimi açtığımda seni düşündüm ve ruhuma kelebekler doldu... Günaydın aşkım, seninle birlikte uyandığım her gün benim için bir cennet...

*Sabahın erken saatlerinde bile seninle düşler kurmak istiyorum. Seninle her anı paylaşmak, seninle hayatın tadını çıkarmak istiyorum. Günaydın sevgilim, bugün de bana düş dolu bir gün yaşatmanı diliyorum.

EN GÜZEL GÜNAYDIN MESAJLARI Eşe, arkadaşa sevgiliye günaydın mesajları!

*Gece çok kötü bir kabus görüyordum cehennemde gibiydim. Sabah uyandığımda ise sen geldin aklıma,  tekrar cenneti yaşadım. Farkında olmadan bile bana cenneti yaşattığın için teşekkür ederim.

*Günaydın. Sevgilin seni çok özlüyor ve seni görmek için saatleri sayıyor.Bazen keşke çalar saat olmasaydı diyorum; çünkü seni rüyamda görürken beni uyandıran saati sevmiyorum.

*Beraber uyanalım, sabah kahvemizi içelim ve elin elimdeyken bütün şehri dolaşalım; çünkü sen hep yanımda olursan hep mutlu olacağım.

*Yüzümde esen sabah esintisi seni düşündürüyor. Tenime değen güneş seni hatırlatıyor. Baharı müjdeleyen kuşlar bile bana seni anlatıyor. Her şey bana seni hatırlatıyor.Benim için nefes almak kadar seni sevmekte bir mecburiyet. Günaydın.

*Her sabah yüzümde tuhaf bir gülümsemeyle yataktan çıkmama sebep olsan sadece senin aşkın, senin yüzün, senin gözlerin...Yeni bir günle tanış, sevgilim! Bu yeni günü, koşulsuz aşk, saatlerce kahkaha ve sonsuz mutluluklarla dolduracağım.

*Alarm istediği kadar yüksek sesle çalabilir. Senin sesini duymadan günüm başlamıyor. Günaydın sevgilim.

*Rüyalarımın aşkına günaydın. Senin var olduğunu bilmek bile sabahımı aydınlatmaya yetiyor. İyi ki varsın.

*Güneşin neden her sabah doğduğunu biliyor musun? Senin güzelliğini görmek istiyor o da benim gibi.. Günaydın aşkım.

*Seni yaz sıcağından,  gün batımından ve kış mevsiminden daha çok seviyorum. Sadece seni seviyorum. Benim için her şeysin. Birlikte güzel günler geçirelim.

*Sabahları çok güzelsin, dünya üzerindeki en güzel kadın...Tek isteğim şu anda sadece sana sarılmak...Her sabah günün şans, mutluluk ve ben dolu geçsin, günaydın dünya güzeli ... 

*Dünyanın en güzel duygusu senin sevginin bana vermiş olduğu mutluluk... İyi ki benimlesin, iyi ki seninleyim... Günaydın aşk gözlüm...

*Merhaba güzelim, bu sabah uyandığımda aklımdaki en güzel şey sendin,  bu gece uyurken aklımdaki en güzel şey yine sen olacaksın ... Günaydın. 

EN GÜZEL GÜNAYDIN MESAJLARI Eşe, arkadaşa sevgiliye günaydın mesajları!

SEVGİLİYE KISA GÜNAYDIN MESAJLARI

*Günaydın gönlümün sahibi, dünyamın güzelliği ... Seni düşünerek geçen dolu bir gün olsun bugün.
Seni tanıdıktan sonra gerçek aşkın ne demek olduğunu anladım. Hepsi sadece senin sayende. Günaydın aşkım, teşekkür ederim.

*Her sabah, güzel yüzünü görmem için bana bir gün daha verdiği için Allah’a şükrediyorum. Şükürlerimin sebebisin, iyi ki varsın. 

*Kalbinde sıkıntı olsa da ben olacağım yanında, mutluluk dolsa da yine ben olacağım yanında... Beni ömrüne kabul ettiğin için teşekkür ederim. 

*Senin sevgin benim gücümdür. Bu hayatta zorluklarla başa çıkabilmek için ihtiyacım olan tek şey senin sevgin. Sana kocaman  bir günaydın.

*Sen benim hayatımın nefesisin; her zaman bana iyi geliyorsun. Günaydın sevgilim!

* Sen benim en iyi dostumsun, sevgilimsin, işler karıştığında başvurduğum ilk kişisin. Kısacası herşeyimsin, benimlesin ve kalbimdesin. Seni her şeyden çok seviyorum. Günaydın melek yüzlüm.

* Senin gözünde her şey olmak istiyorum,senin kalbin olmak istiyorum. Güzel bir sabahın, güzel bir günün ve güzel akşamların geçsin kalbimin sahibi.

EN GÜZEL GÜNAYDIN MESAJLARI Eşe, arkadaşa sevgiliye günaydın mesajları!

* İçimde alev alan tüm duyguların sebebi sensin, rüyalarımın kadını, aşk bahçem... Bana her şeyi yapabilecek gücü veriyorsun... İyi ki varsın, iyi ki benimlesin.Günaydın.

* Her sabah uyanmak ve senin var olduğunu bilmek çok güzel bir duygu, sen benim şansımsın... Rüyalarımın kadını, iyi ki varsın...

* Hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Nasıl bir iyilik yaptım da evren sinle beni ödüllendirdi... Altın gibisin sevgilim, tüm değerli taşlar sensin, nefesin nefesim olsun... Günaydın.

* Güzelce uyan, bu güzel bir  günaydın mesajı sadece senin için ve ben sadece seni seviyorum.

*Seni tanıyana kadar, gerçek aşkın ne olduğunu bilmiyordum. Beni gerçek aşka inandırdın, beni gerçek aşkla tanıştırdın meleğim...

*Dünyanın en güzel hissi, sevdiğin kişiyle yeni bir güne başlamaktır. Güzel bir sabah geçirelim sevgilim.Her sabah senin yanında uyanmak, en büyük hayalim. Seninle olan her anı yaşamayı bekliyorum, istiyorum. Günaydın. 

*Günaydın birtanem. Günün güzel  geçsin, benli geçsin ve mutlu geçsin...

*Sabahları  içtiğim ilk kahve, gece içtiğim son çaysın. Aklımdasın, ruhumdasın, kalbimdesin. İyi ki varsın.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...