Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bahar dizisi izleyicilerine kötü haber! Finali ifşa oldu

Mavi Kadın>Magazin>Bahar dizisi izleyicilerine kötü haber! Finali ifşa oldu

Show TV'de yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören Bahar dizisinin finali ifşa oldu. Her Salı günü izleyiciyle buluşan ve Kore yapımı 'Dr. Cha' dizisinden uyarlanan yapımın sonunun beklenmedik bir şekilde kötü bittiği ortaya çıktı.

Bahar dizisi izleyicilerine kötü haber! Finali ifşa oldu

Yayınlandığı günden beri merakla takip edilen Show TV'nin yeni dizsi Bahar, Demet Evgar, Buğrahan Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Hatice Aslan, Ecem Özkaya gibi başarılı oyuncuları bir araya getirdi.

Geçtiğimiz hafta 4. bölümüyle ekrana gelen Show TV'nin sevilen dizisi "Bahar"ın finali ifşa oldu.

Bahar dizisi izleyicilerine kötü haber! Finali ifşa oldu

Bahar karakterini oynayan Demet Evgar'ın performansıyla büyük beğeni topladığı dizinin finalinde önemli gelişmeler yaşanacak.

DİZİNİN FİNALİ İFŞA OLDU

Gelen iddialara göre, Bahar karakteri mutlu bir sonla bitmeyecek. Güney Kore yapımı Dr. Cha dizisinden uyarlanan dizi, kendi kaderini izleyicilere sunacak gibi görünüyor.

Bahar'ın son bölümde motosiklet ehliyeti alıp kendi kliniğini açması bekleniyor. Timur karakterinin annesiyle ilişkisi daha da derinleşirken, Doktor Evren'in Bahar'a duygularını açmasıyla ilginç bir gelişme yaşanacak. Ancak Bahar'ın bu duygulara karşılık vermemesi bekleniyor.

Bahar dizisi izleyicilerine kötü haber! Finali ifşa oldu

Rengin karakterinin değişen bir kariyer yolculuğu yaşayacağı söyleniyor. Hastaneden ayrılarak babasına ait bir bakım evinin müdürlüğünü üstlenecek olan Rengin'in hikayesi, finalde önemli bir noktayı işaret ediyor.

TİMUR İNTİHAR MI EDECEK?

Ancak en çarpıcı iddia, orijinal hikayeye dayanarak yapılan bir tahminle, Timur karakterinin intihar edeceği yönünde. Bu gelişme, izleyicileri şaşırtabilir.

Bahar dizisi izleyicilerine kötü haber! Finali ifşa oldu

"Bahar"ın finalinin nasıl şekilleneceğini izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Bu iddiaların doğruluğu ise final bölümünün yayınlanmasıyla netlik kazanacak.

BAHAR DİZİSİNİN KONUSU

Bahar (Demet Evgar), ölümle karşı karşıya geldiğinde dışarıdan ‘kusursuz' görünen ailesinin özellikle de eşi Timur’un (Mehmet Yılmaz Ak) başka bir yüzüyle karşılaşacak. Bahar’ın ani hastalığı ile ailedeki tüm dinamikler değişecek. Bu süreçte Evren (Buğra Gülsoy), her anlamda Timur’un rakibi olacak. Bahar’ın hayatını yeniden inşa etmesi ise çoğu zaman trajikomik hikayelerle izleyiciye umut aşılayacak. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...