Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bahar dizisi Parla kim? Gerçek adı ne? Sena Kalıp kaç yaşında? Parla’nın babası Timur mu?

Mavi Kadın>Biyografi>Bahar dizisi Parla kim? Gerçek adı ne? Sena Kalıp kaç yaşında? Parla’nın babası Timur mu?

Bahar dizisi son günlerde ekranlarda fırtına gibi esmeye, reytinglerde zirveyi zorlamaya devam ediyor. Bahar dizisinin oyuncuları da dizinin takipçileri tarafından mercek altında. En çok merak edilenlerden biri de Rengin’in kızı Parla. Bahar dizisi Parla kimdir, gerçek adı ne? Kaç yaşında? Evli mi? Detaylar haberimizde

Bahar dizisinde Parla karakterini oynayan Sena Kalıp, sosyal medya fenomeni olarak tanındı, daha sonra oyunculuğa başladı.
Bahar dizisinde Parla karakterini oynayan Sena Kalıp, sosyal medya fenomeni olarak tanındı, daha sonra oyunculuğa başladı.

Bahar dizisinde dikkat çeken, Bahar’ın eşi Timur’un da kızı olduğu düşünülen Parla, diziye renk katan isimlerden. Gerçek adı Sena Kalıp olan, Parla'nın hayatı da izleyiciler tarafından araştırılıyor. Sosyal medyada Sena Mia olarak yer alan Parla’nın biyografisini mavi kadın editörü olarak araştırdık.

SENA KALIP'IN BİYOGRAFİSİ

Adı: Sena Kalıp

Doğum Tarihi: 01.01.2000

Doğum Yeri: İstanbul

Boyu: 1.65

Kilosu: 55

Göz Rengi: Kahverengi

Saç Rengi: Kahverengi

Medeni Durumu: Bekar

Instagram Hesabı:@senamiaonline

SENA KALIP KİMDİR?

Sena Kalıp Türk dizi ve film oyuncusu, internet fenomeni. 2000 yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde dünyaya geldi. Özyeğin Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2023 yılında FOX TV’de yayınlanan Ruhun Duymaz isimli diziyle oyunculuk kariyerine başladı. Dizide Civan karakterinin kardeşi Elif rolünü oynadı.

Sena Kalıp oyunculuk yolculuğuna Show TV'de salı akşamları ekrana gelen Bahar dizisiyle devam ediyor.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Sena Kalıp, Instagram'da 237 bin, TikTok'ta ise yaklaşık 900 bin takipçi tarafından takip edilmekte.

Bahar dizisi Parla kim? Gerçek adı ne? Sena Kalıp kaç yaşında? Parla’nın babası Timur mu?

SENA KALIP'IN OYNADIĞI DİZİLER

2023 - Ruhun Duymaz

2024 - Bahar

BAHAR DİZİSİ PARLA KİMDİR?

Başrollerinde Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak gibi isimlerin yer aldığı Bahar dizisinde Parla karakteri de dikkat çekiyor.

Sena Kalıp, Bahar dizisinde Parla karakteri ile karşımıza çıkıyor. Genç oyuncu Parla karakteri ile başarılı bir performans sergiliyor. Peki Parla kimdir?

Parla, Rengin'in kızıdır. Rengin ise Bahar'ın eşi olan Timur'un sevdiği kadındır. Dizi takipçileri Parla'nın Bahar'ın eşinin yani Timur'un kızı olduğunu düşünüyor.

Doktor Rengin'in kızını canlandıran Parla, aynı zamanda Bahar ve Timur'un kızı Umay ile resim kursundan yakın arkadaştır.

SENA KALIP'IN ALDIĞI EĞİTİMLER

Pelin Ermiş ile Birebir Oyunculuk Eğitimi

Akademi 35.5 Tiyatro Eğitimi

Tümay Özokur Akademi Temel Oyunculuk ve Sektörel Oyunculuk Eğitimi

Serap Matyaj ile Birebir Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi

Mady Dans Hiphop ve Halk Oyunları Eğitimi

Dans Fabrika Hiphop ve High Heels Dans Eğitimi

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Selma Yenidoğan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...