Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

"Bahar" yeni oyuncusu ile güçleniyor! Şimdi Timur düşünsün

Mavi Kadın>Diziler>"Bahar" yeni oyuncusu ile güçleniyor! Şimdi Timur düşünsün

Show TV'de Salı akşamları yayınlanan popüler dizi "Bahar", izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. 2 Nisan Salı akşamı ekrana gelecek bölümde diziye yeni bir oyuncu katılıyor.

"Bahar" yeni oyuncusu ile güçleniyor! Şimdi Timur düşünsün

Türk televizyonlarının sevilen yapımlarından biri olan "Bahar", izleyicilere hayatın karmaşık dokusunu ve insan ilişkilerinin derinliklerini yansıtan dizi olarak dikkat çekiyor. MF Yapım imzasını taşıyan Bahar, her Salı akşamı izleyiciyi ekran başına kilitliyor.

Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Elit Andaç Çam, Füsun Demirel, Hatice Aslan, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp, Alisa Sezen Sever ve Deniz Sarıkaş gibi isimlerin bulunduğu oyuncu kadrosuyla dikkat çeken "Bahar" dizisi, MF Yapım imzasıyla ekranlara geliyor. 

 

Demet Evgar'ın güçlü performansıyla canlandırdığı Bahar karakteri ile ekranda fırtına gibi estiği diziye yeni bir oyuncu daha katılıyor.

RENGİN'İN ESKİ KOCASI GELİYOR

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, "Bahar" dizisinin izleyicilerini heyecanlandıracak yeni bir gelişme yaşandı. Dizinin kadrosuna katılacak yeni oyuncunun detayları ortaya çıktı.

Rengin karakterini başarılı bir şekilde canlandıran Ecem Özkaya'nın eski eşi rolünde kimin yer alacağı ise merak konusuydu. Bu rol için Fehmi Karaarslan'ın seçildi. Kararaslan Can Wallece karakteri ile diziye dahil oldu.

NEFESLER TUTLACAK

Bahar'ın yeni bölümünde:

Bahar, Parla ile ilgili gerçekleri öğrenecek mi?

Parla, Bahar'a babasının kim olduğunu açıklayacak mı?

Rengin'in durumu Bahar'ı ve Parla'yı yakınlaştıracak mı?

Bahar dizisinin yeni bölümünde izleyicileri meraklandıracak birçok gelişme yaşanacak. Parla'nın kimliği ve geçmişi, Bahar'ın hayatını nasıl etkileyecek? Tüm bu soruların cevabı Salı akşamı Bahar'ın yeni bölümünde!

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...