Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Farah Zeynep Abdullah Kızıl Goncalar dizisine mi katılıyor?

Mavi Kadın>Diziler>Farah Zeynep Abdullah Kızıl Goncalar dizisine mi katılıyor?

Farah Zeynep Abdullah'ın Kızıl Goncalar dizisine katılacağına dair çıkan söylentiler üzerine ünlü oyuncu sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Farah Zeynep Abdullah Kızıl Goncalar dizisine mi katılıyor?

Sosyal medyada büyük bir heyecan yaratan, başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın NOW TV'de yayımlanan Kızıl Goncalar dizisine katılacağına dair çıkan söylentiler, hayranlarını heyecanlandırmıştı. Ancak, ünlü oyuncunun bu iddialara ilişkin yaptığı açıklama, tüm spekülasyonlara son verdi.

İDDİALAR DOĞRU DEĞİL

Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, kendisi hakkında çıkan haberleri alıntılayarak "Hayır" şeklinde net bir yanıt verdi. Bu açıklama, Kızıl Goncalar dizisine katılacağına dair çıkan iddiaların gerçeği yansıtmadığını ortaya koydu.

 

Farah Zeynep Abdullah Kızıl Goncalar dizisine mi katılıyor?

Oyuncunun daha önce "Öyle Bir Geçer Zaman ki", "Masumlar Apartmanı", "Bihter" ve "Bergen" gibi başarılı projelerdeki performansıyla dikkat çekti.

"DİLRUBA" İLE ELEŞTİRİ ALDI

Geçtiğimiz bölümlerde "Kızılcık Şerbeti" dizisine konuk olan Farah Zeynep Abdullah, Nursema karakterinin ABD'den gelen arkadaşı 'Dilruba' rolünde izleyicilerin karşısına çıktı. Ancak, Abdullah'ın performansıyla ilgili bazı eleştiriler gelmesi üzerine yapım şirketi Gold Film yazılı bir açıklama yapma gereği duydu.

Şirket, oyuncunun bu konuk performansı için herhangi bir ücret talep etmediğini ve para almadığını vurguladı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...