Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bahar’ın yeni bölümünde gerilim tırmanıyor! Bahar'ın gerçekleri öğrenmesi an meselesi

Mavi Kadın>Diziler>Bahar’ın yeni bölümünde gerilim tırmanıyor! Bahar'ın gerçekleri öğrenmesi an meselesi

Bahar dizisinin yeni bölümünde, Rengin'in kaza sonrası yoğun bakıma kaldırılıyor ve kızı Parla Bahar ve Timur'un evine sığınıyor. Bahar'ın yeni bölümünde Parla'nın gizemli geçmişi ve babasıyla ilgili sırlar ortaya çıkmaya başlıyor! Bahar, gerçeği öğrenebilecek mi? Bahar yeni bölüm ile ilgili detaylar haberimizde.

Bahar’ın yeni bölümünde gerilim tırmanıyor! Bahar'ın gerçekleri öğrenmesi an meselesi

"Bahar", izleyicileri yine soluksuz bırakacak bir bölümle ekranlara geliyor. Başrollerinde Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak ve Buğra Gülsoy'un olduğu dizi, son bölümde yaşananlarla izleyicileri merak içinde bırakmıştı. Rengin'in zor günleri, Parla'nın gizemli varlığı ve Bahar'ın arayışı, yeni bölümde daha da derinleşiyor.

Geçtiğimiz bölümde Rengin'in babasının kaybıyla sarsılması ve Parla'nın gerçek kimliğinin ortaya çıkma ihtimali, dizinin temposunu artıran ana unsurları arasındaydı. Bahar'ın zihninde soru işaretlerinin büyümesine neden olan Parla'nın çizdiği resim, izleyicileri de meraklandırmıştı. Bahar'ın gerçekleri öğrenme süreci, izleyicileri ekran başına kilitleyecek

 

Bahar’ın yeni bölümünde gerilim tırmanıyor! Bahar'ın gerçekleri öğrenmesi an meselesi

PARLA BAHAR'IN EVİNDE

Yeni bölümde, Parla'nın beklenmedik ziyareti Timur ve Nevra Hanım'ı oldukça endişelendiriyor. Bahar ile Parla arasında yaşanan duygusal anlar ve Parla'nın gerçek niyetinin belirsizliği, dizinin heyecanını artırıyor. Timur'un evine adım atan Parla, Bahar'ın yaşadığı evde izleyicileri şaşırtacak gelişmelere gebe.

Bahar'ın Parla'ya resim hakkında sorduğu sorular, dizinin ilerleyen hikayesini şekillendirecek önemli anlardan biri gibi görünüyor. Parla'nın anlamlı bakışları ve Bahar'ın duygusal tepkisi, izleyicileri ekran başına kilitleyecek anlarla dolu.

 

Bahar’ın yeni bölümünde gerilim tırmanıyor! Bahar'ın gerçekleri öğrenmesi an meselesi

GERİLİM VE HEYECAN ARTIYOR

Timur, Parla'nın eve gelişini görünce Bahar'a dönerek, "Baharcığım, keşke misafirimiz olduğunu söyleseydin" der. Bahar, sofradayken, "Rengin kendisine gelene kadar Parla bizimle kalacak" diye ekler.

Kayınvalidesi Nevra Hanım, bu sözler üzerine aniden şaşırır ve oğlu Timur'a bakarak, "Rengin mi dedin?" diye sorar. Timur'un "Evet anneciğim. Parla bizim Rengin'in kızıymış!" cevabı üzerine Nevra Hanım iyice gerilir.

PARLA'NIN GİZEMİ ORTAYA ÇIKIYOR

Parla duş aldıktan sonra Bahar, onun saçlarını tarar ve "Ben sana teşekkür etmeyi unuttum Parla" der. Parla, "Ne için?" diye sorunca Bahar, "Sen bana bir resim yapmışsın ya, Umay'a vermişsin. Umay da kaybetmiş onu. Kaybedince göremedim tabi. Ne çizmiştin?" diye sorar.

 

Bahar’ın yeni bölümünde gerilim tırmanıyor! Bahar'ın gerçekleri öğrenmesi an meselesi

Parla'nın anlamlı ve yaşlı gözleri her şeyi anlatırken, Bahar'ın iyiliği karşısında mahcubiyet hisseder. 

Bahar'ın yeni bölümü Salı akşamı izleyici ile buluşacak. Bu duygusal anlarla dolu bölüm, izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

NEFESLER TUTLACAK

Bahar'ın yeni bölümünde:

Bahar, Parla ile ilgili gerçekleri öğrenecek mi?

Parla, Bahar'a babasının kim olduğunu açıklayacak mı?

Rengin'in durumu Bahar'ı ve Parla'yı yakınlaştıracak mı?

Bahar dizisinin yeni bölümünde izleyicileri meraklandıracak birçok gelişme yaşanacak. Parla'nın kimliği ve geçmişi, Bahar'ın hayatını nasıl etkileyecek? Tüm bu soruların cevabı Salı akşamı Bahar'ın yeni bölümünde!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...