Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bebek'te görüntülenen Alişan'ın milyonluk yeni aracı dikkat çekti!  

Mavi Kadın>Magazin>Bebek'te görüntülenen Alişan'ın milyonluk yeni aracı dikkat çekti!  

Türkücü Alişan trafikte milyonluk yeni aracıyla dikkat çekti. Vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş'ın kızı Eyşan ile birlikte görülen sanatçı önceki gün Bebek'teydi.

Bebek'te görüntülenen Alişan'ın milyonluk yeni aracı dikkat çekti!  

Önceki gün Bebek'te vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş'ın kızı Eyşan ile birlikte kameralara yansıyan Alişan'ın 4 milyon TL'lik yeni aracı dikkat çekti.  

2021 yılında koronavirüs yüzünden hayatını kaybeden kardeşi Selçuk Tektaş'ın kızı Eyşan (14) ile birlikte objektiflere yansıyan Alişan trafikte boy gösterdi. 

Aracından inince muhabirlerle sohbet eden Alişan "Yeğenim geliyor, onu bekliyorum, bir yemek yiyeceğiz. Yaz da yaklaşıyor artık onun da sınavı var. Sınava hazırlanıyor kendisi" şeklinde konuştu. 

Bebek'te görüntülenen Alişan'ın milyonluk yeni aracı dikkat çekti!  

"EN SONDA DA EVE GIT VE KAPANIŞ"

Hayatında bir değişiklik olmadığını belirten 47 yaşındaki şarkıcı, "Yeni şarkı, şarkıya stüdyoda kayıt, yeni program, program tanıtımı, şarkı tanıtımı... En sonda da eve git ve kapanış. Bu şekilde hep devam ediyor" diyerek güldü. Alişan, yaklaşık 4 milyon TL değerindeki yeni SUV aracı ile dikkat çekti.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...