Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filminin galası geceye damga vurdu

Mavikadin>Magazin>Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filminin galası geceye damga vurdu

Aşk-ı Memnu dönemlerinden bu yana Bihter ve Behlül karakterleriyle hafızalarda en çok sevilen dizi çifti olarak kalan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, 13 yıl sonra tekrar bir araya geldi. İstanbul İçin Son Çağrı adlı filmin başrollerini paylaşan ikili, galaya eşleriyle birlikte geldi.

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filminin galası geceye damga vurdu

2008'de başlayan ve 2010'da tamamlanan "Aşk-ı Memnu" dizisiyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, 13 yıl sonra tekrar bir araya gelmişti. İstanbul İçin Son Çağrı isimli filmde birlikte başrol oynayan ünlü ikili, geride bıraktığımız gün filmlerinin galasına katıldı. Saat ve Tatlıtuğ'un birlikte yer aldığı kareler sosyal medyanın gündemine oturdu.

BEREK SAAT VE KIVANÇ TATLITUĞ GALAYA DAMGA VURDU

"Aşk-ı Memnu" dizisinde birlikte başrol oynayan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, yıllar sonra Netflix'in "İstanbul İçin Son Çağrı" filminde bir araya geldi. Filmin dün akşam gerçekleştirilen galasına, başrol oyuncuları Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ eşleriyle birlikte katıldı.

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, eşi Beren Saat ve oyuncu rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili düşüncelerini ifade etti.

Doğulu, "Çağdaş klasikleri arasına girmiş bir çift benim için Beren ve Kıvanç. Filiz Akın’la Cüneyt Arkın, Hülya Koçyiğit’le Tarık Akan gibi… O yüzden o heyecan hepimizde vardı. Uzun mesajlı bir filmde buluşmaları hepimizi mutlu etti. Her şeyden önce Beren’in bir hayranı olarak beni çok mutlu etti." diye konuştu.

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filminin galası geceye damga vurdu

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filminin galası geceye damga vurdu

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...