Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bergüzar Korel'den ilginç itiraf: Ağlama sahnelerinde daha çok geriliyorum!

Mavi Kadın>Magazin>Bergüzar Korel'den ilginç itiraf: Ağlama sahnelerinde daha çok geriliyorum!

Londra- İstanbul arasında mekik dokuyan ünlü oyuncu Bergüzar Korel'e eşi Halit Ergenç'in yakınlaşma sahneleri soruldu. Korel verdiği samimi cevapla herkesi şoke etti. 

Bergüzar Korel'den ilginç itiraf: Ağlama sahnelerinde daha çok geriliyorum!

Son zamanlarda Londra- İstanbul arasında gidip gelen oyuncu Bergüzar Korel eşi Halit Ergenç ve kendisinin yer aldığı rollerdeki bazı yakınlaşma sahneleri sorulması üzerine ilginç bir çıkış yaptı. 

'Düğüm' dizisiyle ekranlara dönen 3 çocuk annesi Bergüzar Korel sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. 

AĞLAMA SAHNELERİNDE GERİLİYORUM

Bergüzar Korel eşi Halit Ergenç ve kendisinin yakınlaşma sahneleriyle ilgili 'cesur sahnelerden daha çok ağlama sahnelerinde geriliyorum' diyerek herkesi şaşırttı. 

Bergüzar Korel'den ilginç itiraf: Ağlama sahnelerinde daha çok geriliyorum!

MESLEĞE YENİ BAŞLADIĞIMIZDA KORKUYORDUK

Mesleğe yeni başladığımızda bizi korkutan sahneler olsa da şuan ağlama sahnelerinde daha çok geriliyorum şeklinde konuşan Bergüzar Korel biz Halit'le senaryoya baktığımızda birbirimize fikir veriyoruz. Öncelikler çok başka artık o yüzden hiç oradan bakmıyoruz dedi. 
  

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...