Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Beste Açar'ın evliliğini nafaka krizi bitirdi! Borcu ödedi boşanma kararı aldı

Mavi Kadın>Magazin>Beste Açar'ın evliliğini nafaka krizi bitirdi! Borcu ödedi boşanma kararı aldı

Kayahan'ın kızı Beste Açar bir yıllık evliliğini bitirme kararı aldı. Eşi Evren Bölek'in eski eşine nafaka ödememesi üzerine evlerine haciz geldi. Eşinin umursamaz tavrına sinirlenen Açar borcu ödedikten sonra boşanma kararı aldı. 

Beste Açar'ın evliliğini nafaka krizi bitirdi! Borcu ödedi boşanma kararı aldı

Eşi Evren Bölek'in eski karısına olan nafaka borcu yüzünden evine haciz gelen Beste Açar evliliğini bitirme kararı aldı. Eşinin umursamaz tavırlarına sinir olan Açar borcu kapatıp boşanmak istedi.

Kayahan'ın kızı Beste Açar bir yıllık evliliğini bitirme kararı aldı. Evren Bölek'in eski eşi Ece Taşkın'a olan nafaka borcu ödenmeyince eve haciz geldi. 

Bu duruma sinirlenen Taşkın icra davası açtı. İcra memurları da geçtiğimiz hafta Beste-Evren Bölek çiftinin evine haciz için gitti. Kapıyı açan Beste Açar'ın annesi Nur Açar icra memurlarını görünce şoke oldu. 

Beste Açar'ın evliliğini nafaka krizi bitirdi! Borcu ödedi boşanma kararı aldı

BİR YILLIK EVLİLİK BİTİYOR

Sabah’tan Ömer Karahan’ın yaptığı habere göre; anne Nur Açar yaşadığı şok üzerine rahatsızlandı. Bu durumu öğrenen Beste Açar eve gitti ve icra memurlarıyla konuştu. 

Eşi Evren Bölek'in eski eşi Ece Taşkın'a nafaka nafaka parasını ödemediğini öğrenince çok sinirlendi. Eşinin borcunu kapatan Açar bitmeyen borçlar nedeniyle bir yıllık eşinden ayrılma kararı aldı. 

BESTE AÇAR KİMDİR?

Usta sanatçı Kayahan'ın kızı olan Beste Açar Kayahan'ın 1973 yılında nikah masasına oturduğu Nur hanımla olan evliliğinden dünyaya geldi. 

1974 yılında doğan Beste Açar ilk evliliğini bir dönemler müzik dünyasına damga vuran Tayfun Duygulu ile yaptı. İkinci evliliğini  Onur Berberoğlu ile gerçekleştiren Beste Açar'ın bu evlilikten Oben isimli bir oğlu dünyaya geldi. 

Bu evliliği de yolunda gitmeyen Açar eşi Berberoğlu ile yollarını ayırdı. Üçüncü evliliğini 2011 yılında turizmci Engin Haravon  ile yapsa da bu evliliği de istediği gibi olmadı ve çift 2019 yılında boşandı. 

Daha sonra kısa süreli aşk yaşadığı Evren Bölek ile nikah masasına oturmuştu.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...