Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bihter'i en iyi kim oynadı? Farah Zeynep Abdullah ile Beren Saat'in oyunculukları karşılaştırıldı! 

Mavikadin>Magazin>Bihter'i en iyi kim oynadı? Farah Zeynep Abdullah ile Beren Saat'in oyunculukları karşılaştırıldı! 

Bihter filminin galası dün akşam gerçekleştirildi. 'Bihter' filminde başrolü oynayan Farah Zeynep Abdullah ile eski Bihter'i oynamış Beren Saat'in oyunculuk performansları karşılaştırıldı. 

Bir döneme damgasını vuran Aşkı Memnu dizisinin film versiyonu ‘Bihter’ Prime Video’da izleyici karşısına çıktı. Aşkı Memnu'daki performansı ile hafızalarda yer edinen Beren Saat ile Bihter filmiyle izleyici karşısına çıkan Farah Zeynep Abdullah'ın oyunculukları kıyaslandı. 

Halid Ziya Uşaklıgil’in aynı isimli romanından iki kez ekranlara uyarlanan 'Aşk-ı Memnu' dizisinin filmi Bihter ismiyle çekildi. Film bugün Prime Video'da yayına girdi. 
 

Bihter'i en iyi kim oynadı? Farah Zeynep Abdullah ile Beren Saat'in oyunculukları karşılaştırıldı! 
 
ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTULDU

Bihter filminde hafızalarda yer edinmiş ikonik sahne ‘Ölüyorum anlasana’ izleyicilerden eleştiri yağmuruna tutuldu. Birçok tartışmaya yol açan filmin bazı sahneleri de internette hızla yayıldı. 
 
Sahneyi oynayan Farah Zeynep Abdullah ile Beren Saat'in oyunculukları kıyaslandı. Sosyal medyada izleyiciye ‘Favoriniz hangisi’ sorusu soruldu.

Çoğu seyirci bu sahneyi Beren Saat'in daha iyi oynadığını ifade ederken Farah Zeynep Abdullah'a sert yorumlar yapıldı. 

Farah Zeynep Abdullah'ın oyunculuğu eleştirilirken sosyal medya kullanıcıları, “Mümkün değil, Beren Saat’in yanından geçemez” , “Bihter’i Beren Saat’ten iyi başkası oynayamaz” , “Daha kötüsü olamazdı” gibi yorumlar yaptılar. 

Bihter'i en iyi kim oynadı? Farah Zeynep Abdullah ile Beren Saat'in oyunculukları karşılaştırıldı! 


  


 

Kaynak : Mavi Kadın, turkiyegazetesi.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...