Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bir bomba dizi daha! "Kral Kaybederse" için ünlü oyuncuya teklif gitti

Mavi Kadın>Diziler>Bir bomba dizi daha! "Kral Kaybederse" için ünlü oyuncuya teklif gitti

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı kitabından uyarlanan dizinin başrolü için ünlü bir oyuncu teklif götürüldü. Uzun zamandır gündemde olan ve oyuncu kadrosu oluşturulamadığı için ertelenen proje, sonunda hayata geçiyor.

Bir bomba dizi daha! "Kral Kaybederse" için ünlü oyuncuya teklif gitti

Star TV'nin OGM Pictures şirketi ile üç yıl önce yaptığı içerik anlaşması, yeni sezon için hazırlanan projeler arasında merakla beklenen "Kral Kaybederse" dizisiyle devam ediyor.

Gülseren Budayıcıoğlu imzalı "Kral Kaybederse" kitabının dizi versiyonu için uzun zamandır heyecanla beklenen proje, sonunda hayata geçirilmeye hazırlanıyor. Geçmiş sezonlarda istenilen oyuncu kadrosu oluşturulamayınca rafa kaldırılan proje, şimdi tekrar gündemde.

Bir bomba dizi daha!

HALİT ERGENÇ'E TEKLİF GİTTİ

Son haberlere göre, OGM Pictures'ın hazırlıklarına devam ettiği "Kral Kaybederse" dizisi için büyük bir kararlılık var. Projenin yönetmen koltuğu için Taylan Biraderler'le, başrol için ise Halit Ergenç'le görüşmeler yapıldığı iddia edildi.

Ertan Kurtulan'ın kaleme aldığı dizide, annesi tarafından kral gibi büyütülen Kenan adındaki evli ve narsist bir karakterin Fadi ile yaşadığı dönüşüm hikayesi anlatılacak. Heyecan verici proje, bir süredir izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle bekleniyor.

Bir bomba dizi daha!

KADRO BİR TÜRLÜ OLUŞTURULAMADI

Gülseren Budayıcıoğlu'nun "Kral Kaybederse" eseri, ilk olarak 2017 yılında O3 Medya tarafından Erkan Petekkaya için yazdırılmıştı. Ancak, senaryo istenen şekilde çıkmayınca proje rafa kaldırıldı.

Dizi, Gülseren Budayıcıoğlu'nun Onur Güvenatam ile birlikte OGM Pictures'a ortak olmasının ardından yeniden gündeme geldi. Başrol Kenan İmirzalıoğlu'na sunuldu, fakat ünlü oyuncu o dönemde dizi yapmak istemedi.

Bir bomba dizi daha!

Bu süreçte Kıvanç Tatlıtuğ, OGM Pictures ile anlaştı. Tatlıtuğ'a sunulan projeler arasında "Kral Kaybederse" de bulunuyordu. Dizi, Masumlar Apartmanı'nın senaristleri tarafından yazılmaya başlandı ve yönetmen Çağrı Lostuvalı projeyi beklemeye başladı. Ancak, çıkan senaryo Kıvanç Tatlıtuğ'un içine sinmeyince, Tatlıtuğ projeden ayrıldı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...