Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bir taşla iki kuş! Hande Erçel hem sosyeteye hem aileye girdi

Mavi Kadın>Magazin>Bir taşla iki kuş! Hande Erçel hem sosyeteye hem aileye girdi

Sosyetik güzel Dila Tarkan, "Ejderha Yılı"nı kutlamak için Çin lokantasında kız arkadaşlarıyla bir araya geldi. Hande Erçel ve Nazlı Sabancı, masada yan yana oturdu.

Bir taşla iki kuş! Hande Erçel hem sosyeteye hem aileye girdi

"Güneşin Kızları", "Çalıkuşu", "Hayat Ağacı", "Siyah İnci", "Azize" ve "Sen Çal Kapımı" gibi yapımlarda rol alan Hande Erçel bir süredir Hakan Sabancı ile olan birlikteliğiyle gündemden düşmüyor. Hatta çiftin önümüzdeki yaz evleneceği konuşuluyor.

Erçel ve Sabancı'nın yurt dışında sade bir nikah yapmak istediği, Sabancı'nın ailesinin ise İstanbul'da görkemli bir düğünle oğullarını evlendirmek istediği iddia edildi.

SOSYETEYE GİRDİ

Dila Tarkan, Çin'in yeni yıl döngüsüne göre "Ejderha" yılına özel bir yemek daveti düzenledi. Renkli ve eğlenceli bir geceye ev sahipliği yaparken, davetlilerin de ejderha yılı temasına uygun şekilde giyinip makyaj yaptığı görüldü.

Bir taşla iki kuş! Hande Erçel hem sosyeteye hem aileye girdi

Dilan Tarkan'ın düzenlediği etkinlikte, cemiyetin tanınmış isimleri bir araya geldi. Nazlı Sabancı, Sibil Çetinkaya, Sima Tarkan, Derev Clara Kösedağ, Merve Hekimoğlu ve Ecem Oltulu gibi sosyetik güzeller, dilek ağacına dileklerin asıldığı etkinlikte yer aldılar. Sosyetik güzellerin buluştuğu masada Hande Erçel'in de olması dikkat çekti.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
5 Görüş
Dilek24 Şubat 2024 - 12:56
Sabancılar eğitimsiz birini alır mı gelin diye?
Defne öztekin24 Şubat 2024 - 12:56
Hande'ye yakışmıyor Sabancı...Hande daha iyilerine layık bir kere
asiye temizalp24 Şubat 2024 - 12:55
hande hakketti mutlu olmayı da, sabancı ailesini de..umarım çooook mutlu olur..
yeter24 Şubat 2024 - 12:54
hande bu aileye fazla...bu iş olmaz
gönül24 Şubat 2024 - 12:51
hande, bi nazlı sabancı olamaz...asla!
Sonraki Haber Yükleniyor...