Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Birce Akalay ve Mert Fırat'ın yeni dizisi Bir Derdim Var'ın ilk fragmanı yayınlandı

Video>Magazin>Birce Akalay ve Mert Fırat'ın yeni dizisi Bir Derdim Var'ın ilk fragmanı yayınlandı
Başrollerini Birce Akalay ve Mert Fırat'ın oynadığı Bir Derdim Var dizisi ilk bölümü yayınlandı. Akalay ve Fırat hayranlarının sabırsızlıkla beklediği ilk fragman beğeni topladı.

Yeni sezonunda ekrana gelecek olan "Bir Derdim Var" dizisinin çekimleri kısa bir süre önce başladı. Farklı senaryosu ve etkileyici oyuncu kadrosuyla şimdiden büyük ilgi gören dizi için ilk tanıtım da paylaşıldı.

BİR DERDİM VAR OYUNCU KADROSU

Kanal D'nin yeni sezonunda yayınlanacak olan "Bir Derdim Var" dizisi, başrollerinde Birce Akalay ve Mert Fırat'ı buluşturuyor. İtalyan yapımı "Oltre La Soglia" (On The Brink) adlı dizinin uyarlaması olan bu yapımın çekimleri hızla devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosunda, Akalay ve Fırat'ın yanı sıra Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Başak Gümülcinelioğlu, Erdem Şenocak, İdil Sivritepe, Sami Aksu ve Sennur Nogaylar gibi deneyimli isimler bulunuyor. Genç oyuncular Eylül Ersöz, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör ve Efe Poylu da bu kadroya katkı sağlıyor.

Birce Akalay ve Mert Fırat'ın yeni dizisi Bir Derdim Var'ın ilk fragmanı yayınlandı

BİR DERDİM VAR DİZİ KONUSU

Diziye adını veren Mor ve Ötesi'nin efsaneleşmiş şarkısı "Bir Derdim Var"ın tanıtımında, genç oyuncu kadrosunu ilk kez görme fırsatı buluyoruz. Bu yapım, ergenlik dönemindeki gençlerin duygusal dünyasını yakından inceleyecek. Dizide gençlerin yaşadığı zorlukları hafifletmeye çalışan Doktor Nilüfer'i canlandıran Birce Akalay ile Savcı Ömer'i oynayan Mert Fırat'ın karakterlerinin çatışması şimdiden büyük bir merakla bekleniyor.

MOR VE ÖTESİ GRUBU İLK KEZ BİR DİZİDE

Dizinin müziklerini Aytekin Ataş besteliyor ve bu projede Mor ve Ötesi ilk kez bir yapının müzik süpervizörlüğünü üstleniyor. Uyarlaması Duygu Ertekin tarafından yapılan Bir Derdim Var'ın yönetmenliğini Burak Müjdeci üstleniyor. Senaryosu Yekta Torun'a ait olan dizi ekibinde ayrıca Deniz Gürlek bulunuyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar