Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Boğa burcu modası: Zodyak'ın en sabırlı burcu neler giyiyor?

Mavi Kadın>Yaşam>Boğa burcu modası: Zodyak'ın en sabırlı burcu neler giyiyor?

Karşınızda sabırlı mı sabırlı, inatçı mı inatçı ama bir o kadar da sevecen Boğa kadını var! Kabul edelim ki hepimiz onları çok seviyoruz. Peki, Boğaz burçları ne sever? Nasıl Giyinir? Yemeğe düşkün, lüks hayranı Boğa burçları için moda rehberi karşınızda!

Boğa burcu modası: Zodyak'ın en sabırlı burcu neler giyiyor?
  • Boğa Burcu Modası
  • Tarihler: 20 Nisan-20 Mayıs
  • Element: Toprak
  • Gezegen: Venüs
  • Motto: Bana lükslerimi verin, ihtiyaçlarım olmadan da yaşarım!

Estetiğin ve güzelliğin gezegeni Venüs’ün yönettiği Boğa burcu kadınının nasıl giyindiğini merak ettiniz mi? Boğa burcu gurmedir; yemeğe düşkündür. Sanatseverdir. Özel koleksiyonlara, lükse düşkünlükleri ile tanınırlar. Güneş burcu ve yükselen burcu Boğa olan kadınlar klasik, şık ve rahat parçalar seçerler. Boğa’lar doku duyularına çok önem verirler o yüzden bir kıyafetin kumaşı ve üzerinizdeyken size verdiği his de oldukça önemlidir.

Boğaz burçları en çok çiçek desenli ve etekleri uçuş uçuş olan elbiseleri severler. Ekose etekler ve lüks bir markanın kareli gömlekleri de onlar için iyi tercihler olabilir. Eğer doğa ile iç içe olmayı seven ve bohem tarzda giyinen bir Boğa iseniz, yumuşak, kareli gömlekler ve kot pantolonlar ve botlar tam sizin tarzınız olacaktır.

Daha şık olmayı tercih eden Boğa kadınları ise ipek eşarplar, üst düzey terzilik ürünü kıyafetler ve süet topuklu ayakkabılarla etrafta dolanmayı seveceklerdir.

BOĞA KADINI İÇİN RENK PALETİ 

Boğa burcunun renk paleti topraksı kahverengiler ve nötr tonlardır. Toprak renkleri ve açık pembeler ve lilalar bahçeleri ve çiçekleri seven Boğalar için vazgeçilmez olacaktır. Doğal ve feminen tarzı benimseyen Boğa burçları omuzları açık bırakan kıyafetler içinde kendilerini harika hissedeceklerdir.

Boğalar kendisi de bir Boğa burcu olan moda ikonu Gigi Hadid gibi zamansız, klasik ve pahalı kombinler yapmayı tercih ederler. Nicelik yerine niteliği tercih eden Boğa burçları sabittir onları moda trendlerini kovalarken göremezsininiz. Onlar daha ziyade, pahalı ama göz kamaştırıcı parçalar ve çantalar için para biriktirirler ve nadiren alışverişe çıkarlar.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Cemile Atli
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...