Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Boşanma sürecinde şaşırtan itiraf: ‘Kararı ben vermedim’

Mavikadin>Magazin>Boşanma sürecinde şaşırtan itiraf: ‘Kararı ben vermedim’

Yollarını şaşırtıcı bir kararla ayıran Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak uzun bir süredir magazin gündeminde. Son olarak Ceyda Düvenci, bir takipçisinin yorumuna verdiği cevapla şoke etti.

Boşanma sürecinde şaşırtan itiraf: ‘Kararı ben vermedim’

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, geçtiğimiz günlerde 8 yıllık evliliklerini bitirme kararı almışlardı. Bu karar magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. İkilinin ayrılık yaşayacakları geçmişte de sık sık gündeme gelmiş, Düvenci tarafından sert bir dille yalanlanmıştı. Hatta çiftin bir ara evlilik terapistine gitmeleri de ‘evliliklerini mi kurtarmaya çalışıyorlar?’ yorumlarına neden olmuştu. Çift, geçen ay kesin olarak boşanmaya karar verdi ve ayrı ayrı tatile çıktı.

Snobmagazin.com’un haberine göre, boşanma sürecinde Ceyda Düvenci’den şoke eden itiraf geldi. Gönderisine gelen bir yoruma cevap veren Düvenci, herkesi şaşırtacak itirafı yaptı.

‘KARARI BEN VERMEDİM MAALESEF’

Çok konuşulan ayrılık kararlarının ardından Düvenci ve Şakrak, konuyla ilgili net açıklamalar yapmaktan kaçınsalar da takipçilerinin ve sevenlerinin yorumlarından kaçamıyorlar. Düvenci de gönderisine gelen bir takipçi yorumuna verdiği yanıtla gündeme geldi ve ayrılık kararını kendisinin almadığının itirafını yaptı.

Düvenci, bir takipçisinin yaptığı, “Bu adam senin engelli evladını kendi öz çocuğu gibi sahiplenecek kadar okyanuslar büyüklüğünde bir kalbe sahip... Onu kendi evladından ayırmayacak kadar bence bu güzel adamı bırakma... Çok pişman olursun,.. Bu dünyada iyi insanların artık sayısı azaldı. Umarım kararınızı tekrar gözden geçirirsiniz" yorumuna “Kararı ben vermedim maalesef” cevabını verdi.

Kaynak:snobmagazin.com

BU VİDEO DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...