2022-11-22 22:59:17 | Son Güncelleme : 2022-11-22 23:22:02

Burçin Terzioğlu hayranlarını korkuttu

Oyuncu Burçin Terzioğlu, evde kaza geçirdiğini açıkladı. Merdivenlerden düşen oyuncu, hayranlarını korkuttu.

Burçin Terzioğlu hayranlarını korkuttu

Ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu, bir organizasyona katıldı. Maviler için davete gelen ünlü isim, gazetecilerin sorularına cevap verdi.

EVDE AYAĞINI KIRDI

42 yaşındaki Burçin Terzioğlu bir hafta önce evde bir kaza geçirdiğini ve merdivenlerden düşerek ayak parmağını kırdığını söyledi ve ekledi;

"Üç hafta böyle dolaşacağım" şeklinde konuşan Burçin Terzioğlu, bununla birlikte "Yakında sete başlayacağım. Her şey ayarlandı, yakında başlıyoruz" şeklinde konuştu.

"ARKADAŞLIĞIMIZ GAYET YOLUNDA"

Bir süredir Umut Duygu ile arkadaşlığı olan Terzioğlu, "Arkadaşlığımız gayet yolunda, iyiyiz" söyleminde bulunmuştu.

"Evlilik" haberlerine hakkında da konuşan oyuncu, "Evet, hep böyle haberler çıkıyor. Herhalde kendi düğünüme siz beni çağıracaksınız" diyerek, kahkaha atmıştı.

"BÖYLE İYİYİM"

Çocuksuz bu şekilde mutlu olduğunu da söyleyen Burçin Terzioğlu, "Halalık, teyzelik güzel gidiyor şu an. Böyle iyiyim" diyerek çocuk olayına da açıklık getirmişti.

TEKTAŞ VE ALYANS GÖRÜNDÜ

Diğer taraftan Burçin Terzioğlu, mart ayında spor eğitmeni erkek arkadaşı Umut Duygu ile Demet Evgar ve Levent Babataş'ın düğününe gitmişti. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Burçin Terzioğlu'nun parmağındaki yüzük dikkat çekmiş ancak ünlü oyuncu yüzük sorularına cevap vermeden hemen aracına binmişti.

"ARKADAŞLIĞIMIZI KONUŞMUYORUZ"

Bununla birlikte bundan bir süre önce Umut Duygu ile birlikte Bebek'te yürüyüş yaparken kameralara yansıyan ikili ''arkadaşlığımızı konuşmuyoruz'' cevabını vermişti.

Burçin Terzioğlu'nun 2008 ve 2014 yılları arasında evlenmesi beklenen İlker Kaleli ile aniden ayrılması gündem olmuştu.

BURÇİN TERZİOĞLU KİMDİR?

Burçin Terzioğlu 9 Mart 1980 tarihinde İstanbul'da doğdu. Türk oyuncudur.

9 Mart 1980 tarihinde oyuncu Yılmaz Terzioğlu ve Makbule Terzioğlu'nun en küçük kızı olarak İstanbul'da dünyaya geldi. Abisi Bülent Terzioğlu yönetmen, ablası Buket Terzioğlu ise kendisi gibi oyuncudur.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde (MSM) Aktör Stüdyo - Özel Sahne Diksiyon eğitimi almıştır. Henüz 5 yaşındayken sinema dünyasına ilk adımını Patron Duymasın ve Çıplak Vatandaş filmleriyle atmıştır. Perihan Abla dizisinde ve başrollerini Türkan Şoray ile Müşfik Kenter'in paylaştığı Hayallerim, Aşkım ve Sen adlı filmde Rukiye karakteriyle yer almıştır. Dönemin ünlü yapımı Mahallenin Muhtarları dizisinde Simge karakteriyle yer almıştır. 1997 yılında Ali Güven'in aynı adlı albümünde yer alan "Yolcu" şarkısının klibinde oynamıştır. 1999-2001 yılları arasında Azat rolüyle Yılan Hikâyesi adlı dizide, 2001-2002 yılları arasında ise Çiçek Taksi dizisinde Sinem karakteriyle yer almıştır.

Kadın İsterse dizisindeki "Demet" rolüyle parlamıştır. Fırtına dizisinde "Zeynep" karakteriyle ilk başrolünü oynadı. 20 Haziran 2008'de aynı dizinin setinde tanıştığı Murat Yıldırım ile evlendi. Atv'de yayınlanan Ezel adlı dizide Azad Karaeski karakterini canlandırdı. 2013-2014 yılları arasında yayınlanan Merhamet dizisinde "Deniz" karakterini canlandırdı. 2014 yılında Murat Yıldırım ile boşandıkları açıklandı. Çekimleri Kıbrıs'ta tamamlanan Halam Geldi filminde oynadı. 2015'ten 2017'ye kadar Poyraz Karayel dizisinde Ayşegül Çilingir (Umman) karakteri ile başrol oynadı. Ayrıca Poyraz Karayel dizisinde tanıştığı İlker Kaleli ile aşk yaşadı ve 2018'de ayrıldı.

2018-2020 yılları arasında Netflix'ın ilk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız'da "Rüya Erdem" rolünü canlandırdı. 2019 yılında ise Fox Tv'de yayınlanan dönem dizisi Kurşun'da başrol olarak yer alıp gazeteci "Leyla Devrim" karakterini canlandırdı. Aynı yıl içerisinde Güzelliğin Portresi adlı filmde "Nisan" rolünü oynadı. 2021 yılında Exxen platformunda yayınlanan Hükümsüz dizisinde ve Show Tv'de yayınlanan, Liar dizisinden uyarlama olan Yalancı adlı dizide Deniz karakteriyle başrolde yer aldı.

Mavi Kadın