Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Burcu Esmersoy iş için gittiği Havana'dan dönemedi

Mavi Kadın>Magazin>Burcu Esmersoy iş için gittiği Havana'dan dönemedi

Ünlü model ve sunucu Burcu Esmersoy, iş birliği yaptığı markanın çekimleri için Küba'ya gitti. Havana'da vakit geçirmeyi seven Esmersoy, iş seyahatinin yanı sıra tatilin de keyfini çıkarıyor.

Burcu Esmersoy iş için gittiği Havana'dan dönemedi

Ünlü model, sunucu ve influencer Burcu Esmersoy, uzun süredir iş birliği yaptığı markanın çekimleri için Havana'ya gitti. 

KÜBA'DA TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARIYOR

Küba'nın başkentinde işin yanı sıra tatilin de keyfini çıkaran Esmersoy, gündüzleri alışveriş yapmanın, deniz ve güneşin tadını çıkarırken, geceleri de şehrin ünlü gece kulüplerinde dans edip eğleniyor. Ünlü güzel o anlara ait fotoğraflarını da sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Burcu Esmersoy iş için gittiği Havana'dan dönemedi

"İKİNCİ DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPIYORUZ"

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında, Esmersoy ve birliktelik yaşadığı Nazım Akmandil ile yaklaşık iki yıllık ilişkilerini İtalya'da gerçekleşen bir düğünle taçlandırmışlardı. Daha sonra ise ikinci düğünlerini 7 Eylül'de yaklaşık 250 davetlinin katılımıyla Ulus'ta bir mekanda yapmışlardı.

Burcu Esmersoy iş için gittiği Havana'dan dönemedi

Düğünde gazetecilerin röportaj isteğini kırmayıp, eğlencesini yarıda kesen Esmersoy, "İkinci düğünümüzü yapıyoruz. Bodrum'da da bir düğün yapacaktık ama çok yorulduk, orada düğün olmayacak. İtalya'ya gelemeyen arkadaşlarımız için burada da düğün yapalım istedik. Kız kardeşim normalde İtalya'ya gelecekti ama ayağını burktuğu için gelemedi. Bu düğün sadece onun için yapılmış gibi oldu aslında" diye konuştu.

Burcu Esmersoy iş için gittiği Havana'dan dönemedi

YENİ ÜCRET TARİFESİ AÇIKLANDI

Esmersoy, ikinci düğünden sonra çıkan hamilelik haberlerini ise kesin bir dille yalanlamıştı. "Çocuğun ç'si bile yok" diyerek, söylentilere son noktayı koymuştu.
Ünlü model ve sunucu 2024'e girdiğimiz şu günlerde, ücret tarifesini güncelledi. Instagram'da 4 milyon 300 bin takipçisine hikaye kısmında yapacağı bir paylaşım için en az 65 bin TL alacak olan Esmersoy, organizasyonlarda yapacağı sunuculuk ve moderatörlükten de yılda 25 bin dolar (725 bin TL) kazanacak.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...