Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Burcu Esmersoy İsrail'i beğendi ortalık karıştı! 'Hata her kiminse bulmaya çalışıyorum'

Mavi Kadın>Magazin>Burcu Esmersoy İsrail'i beğendi ortalık karıştı! 'Hata her kiminse bulmaya çalışıyorum'

Burcu Esmersoy sosyal medya hesabından "İsrail'in yanındayım" yazan bir gönderiyi beğenince ortalık karıştı. Ünlü sunucunun bu beğenisi takipçilerinin gözünden kaçmadı...

Burcu Esmersoy İsrail'i desteklediği paylaşımı için açıklama yaptı
Burcu Esmersoy İsrail'i desteklediği paylaşımı için açıklama yaptı

Ünlü sunucu "İsrail'in yanındayım" yazısı olan bir yazıyı beğenince takipçileri affetmedi. Eleştirilerin odağı olan Esmersoy uzun bir açıklama yaptı. 

Hesabına ofis içinde erişim olduğunu ve paylaşımı kimin beğendiğini bulmaya çalıştığını ifade eden Burcu Esmersoy İsrail'i desteklemediğini söyledi. 

Yanlış anlaşılma için özür dileyen Burcu Esmersoy, kendini açıklasa da kimse ona inanmamış gibi görünüyor. 

Takipçilerinin sert yorumları üzerine kendisini açıklamak zorunda kalan Burcu Esmersoy hesabının ofiste açık olduğunu ve paylaşımı kimin beğendiğini bulmaya çalıştığını vurguladı. 

Paylaşımı beğenmesinin hemen sonrasında linç edilen başarılı sunucu şu ifadelerle kendini anlatmaya çalıştı: 

"Çok üzgünüm., Gazze'deki El Ehli Hastanesi'nde meydana gelen 500'e yakın sivilin hayatını kaybettiği, yüzlercesinin yaralandığı saldırı dahil olmak üzere yaşanan bu korkunç kıyıma ve suçsuz masum insanlara yapılan bu büyük zulme ve yaşatılan büyük korkuya her gün elimden geldiğince tepkimi gösteriyorum. Günlerdir bütün iyi niyetli insanlar gibi ben de paramparçayım. Bütün bunlara üzülürken bu sabah hakaretlerle uyandım. Uzun süre de sebebini anlayamadım."


'BU OLAYDAKİ HATA HER KİMİNSE BULMAYA ÇALIŞIYORUM'

Sosyal medya hesaplarıma tahmin edersiniz ki ofis içinde çalıştığım arkadaşlarımın da erişimi mevcut, bu olaydaki hata her kiminse bulmaya çalışıyorum ama öncelikle durumla ilgili sizlere de açıklama yapmak istedim. Bu kimin daha duyarlı olduğu konusunda bir yarış değil, bu bir savaş."

Burcu Esmersoy İsrail'i beğendi ortalık karıştı! 'Hata her kiminse bulmaya çalışıyorum'


SONSUZ MAHCUBUM AFFEDİN LÜTFEN

Günahı olmayan insanların ölürken bu konuyla ilgili açıklama yapmaktan utandığını dile getiren yetenekli sunucu şimdi birlik olma zamanı, birlikte savaşa, savaşın her türlüsüne lanet zamanı diyerek: ''Biliyorum herkes hassas ama öfkemizi yanlış kanallara yönlendirmek yerine tüm dünyayı bu büyük felakete son verme konusunda birlik olmaya çağırma zamanı. Kamuoyunu elimde olmayan sebeplerden dolayı meşgul ettiğim için sonsuz mahcubum affedin lütfen'' dedi.

Burcu Esmersoy'un yanlışlıkla beğendiği söylediği paylaşım üzerine gelen bazı yorumlar

Burcu Esmersoy İsrail'i beğendi ortalık karıştı! 'Hata her kiminse bulmaya çalışıyorum'

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...