Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bursa'da sahne alan Haluk Levent Filistinlileri unutmadı!

Mavi Kadın>Magazin>Bursa'da sahne alan Haluk Levent Filistinlileri unutmadı!

Haluk Levent, 19 Mayıs kapsamında sahne aldığı Bursa Osmangazi'deki etkinlikte, Filistin'deki zulme dikkat çekti, kalabalık saygı duruşunda bulundu.

Bursa'da sahne alan Haluk Levent Filistinlileri unutmadı!

Osmangazi Belediyesi tarafından organize edilen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına katılan ünlü şarkıcı Haluk Levent, Filistin’de yaşanan trajediye dikkat çekti. Ünlü şarkıcının talebi üzerine on binlerce kişi, İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarında, özellikle çocukların hayatını kaybettiği insanlık dramına saygı duruşunda bulundu.

HALUK LEVEN FİLİSTİN'İ UNUTMADI

Osmangazi Belediyesi tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerinde, Filistin’deki İsrail zulmü altındaki gençler ve çocuklar unutulmadı. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Osmangazi Meydanı’nda sahne alan ünlü şarkıcı Haluk Levent liderliğinde, on binlerce Bursalı, Filistin’de yaşanan zulme karşı sessiz kalmadı ve bir dakikalık saygı duruşunda bulundu.

"GENÇLERİMİZ FİLİSTİN’DEKİ İNSANLIK DRAMINA SON VERECEKTİR”

Konsere öncesinde Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın ile birlikte sahneye çıkan Haluk Levent, yaptığı konuşmada, "Son derece hassas bir dönemden geçiyoruz. Dünyanın her köşesinde istemediğimiz olayların gerçekleştiğine şahit oluyoruz. Ben Atatürk gençliğinin, onun çizdiği yoldan ilerleyen gençlerimizin, dünyadaki zulme dur demek için harekete geçeceğine inanıyorum. Türkiye Cumhuriyeti devletinin değerli gençleri olarak sizlerin, etrafımızda yaşanan soykırımlara sessiz kalmadan dur diyeceğinizi biliyorum. Bugün, ülke genelinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı çeşitli etkinliklerle coşkuyla kutluyoruz ancak hemen yanı başımızda bu coşkuyu paylaşamayan binlerce aile bulunuyor. Atatürk gençliği olarak sizlerden bugün bir dakikalığına Filistin’deki insanlık dramına dikkat çekmek için saygı duruşunda bulunmanızı istiyorum” şeklinde konuştu.

Bursa'da sahne alan Haluk Levent Filistinlileri unutmadı!

 

Kaynak : İHA
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...