Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Buse Terim tek başına tatilde! Kızları sorulunca cevapsız kalamadı

Mavi Kadın>Magazin>Buse Terim tek başına tatilde! Kızları sorulunca cevapsız kalamadı

Teknik direktör Fatih Terim'in kızı Buse Terim tek başına tatile çıktı. Kızlarının nerede olduğunu soran takipçisine ise kayıtsız kalamayan Terim kızlarının babalarıyla tatilde olduğunu söyledi.

Buse Terim tek başına tatilde! Kızları sorulunca cevapsız kalamadı

2014 yılında Volkan Bahçekapılı ile evlenen Buse Terim 10 yıllık evliliğini tek celsede noktalamıştı. Boşanmanın ardından tek başına tatile çıkan Terim'e kızları sorulunca kayıtsız kalamadı. 

Fatih Terim ile Fulya Terim'in küçük kızları Buse Terim ilk kızı Nil'i 2016'da ikinci kızı Naz'ı ise 2018 yılında kucağına almıştı. Mart ayında 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren Terim boşanmasının ardından  "Uzlaşarak çözemeyeceğimizi anladık" diyerek açıklama yapmıştı. 

Buse Terim tek başına tatilde! Kızları sorulunca cevapsız kalamadı

O SORUYA CEVAPSIZ KALAMADI

Tek başına tatile çıkan Buse Terim Yunan Adası Patmos'da denizin tadını çıkardı. Takipçilerinden birisi kızının nerede olduğunu sorunca ise o soruya cevapsız kalamadı. Terim, kızlarının babasıyla tatilde olduğunu söyledi. 

BUSE TERİM KİMDİR ?

1990 yılının Ağustos ayında İstanbul'da dünyaya gelen Buse Terim, Yüzyıl Işıl Lisesi’nden mezun olduktan sonra New York Fashion Institute of Technology’de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği okudu.

Stajını ünlü markalarla yapan Buse Terim mezun olduktan sonra İstanbul'a döndü. Terim'in yaptığı ilk iş üniversite yıllarında başladığı moda bloggerlığını devam ettirmek oldu. 

Önemli moda haftalarına katılan Buse Terim ünlülerin stillerini inceledi ve bu alanda iyi olmak için büyük çaba gösterdi.
Kendisine ait www.buseterim.com.tr sitesi ile moda sektöründeki yerini sağlama alan Terim halen moda severlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...