Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Derya Uluğ hırsızlık kurbanı oldu! "Bu ara ciddi nazar ve göz var"

Mavi Kadın>Magazin>Derya Uluğ hırsızlık kurbanı oldu! "Bu ara ciddi nazar ve göz var"

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ, hit şarkılarıyla adından sıkça söz ettirirken, Hollanda'daki konser dönüşünde havaalanında bir hırsızlık olayıyla karşılaştı. 37 yaşındaki şarkıcı, sahneden sahneye koştuğu başarılı kariyerinin ardından bu talihsiz olayla şoka uğradı.

Derya Uluğ hırsızlık kurbanı oldu! "Bu ara ciddi nazar ve göz var"

Başarılı şarkıcı Derya Uluğ, kariyerinin yanı sıra özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık adından söz ettiriyor. Ünlü şarkıcı, bu kez bambaşka bir olayla gündeme geldi.

Hollanda'da gerçekleştirdiği konserin dönüşünde büyük bir şok yaşayan Uluğ, havalimanında hırsızlık kurbanı oldu.

Derya Uluğ hırsızlık kurbanı oldu!

DERYA ULUĞ'A HAVALİMANINDA HIRSIZLIK ŞOKU

İstanbul'da bavulunu açtığında içinde değerli ziynet eşyalarının olduğu çantasının kaybolduğunu fark eden sanatçı, büyük bir şaşkınlık ve üzüntü yaşadı. 

Hırsızlar, havalimanında Uluğ'un bavulundaki mücevherleri çaldı. İçinde daha çok ziynet eşyası olan diğer çantanın hırsızlar tarafından görülmemesi ise Uluğ'un tek tesellisi oldu.

Derya Uluğ hırsızlık kurbanı oldu!

"BU ARA CİDDİ NAZAR VE GÖZ VAR"

Uluğ, yaşadığı bu talihsizlik hakkında şunları söyledi:

"Amsterdam'a konsere gittim. Bagajımı, uçağa binmeden teslim etmiştim. Açtığımızda takı kutusunu açık buldum. Değerli takılarım çalındı. Gerekli başvuruları yaptım. Hepsi gitti. Bundan sonra değerli eşyalarımı yanımdan ayırmayacağım. Çok üzüldüm. Bu ara ciddi nazar ve göz var. Geçen haftadan beri talihsizlikler başımı bırakmıyor."

Derya Uluğ hırsızlık kurbanı oldu!

DOMUZ GRİBİNE YAKALANDIĞINI DUYURDU

Ünlü şarkıcı, bu olayın yanı sıra sağlık sorunlarıyla da mücadele ediyor. Kıbrıs'taki konseri sırasında sahnede fenalaşan Uluğ, konserini zor da olsa tamamladıktan sonra apar topar hastaneye kaldırılmıştı.

Yapılan kontroller sonucunda ünlü şarkıcının domuz gribine yakalandığı öğrenildi. Bu durum, hayranlarını endişelendirirken, Uluğ sosyal medya hesabından konsere çıkamayacağını belirterek sevenlerine durumunu bildirdi.

Derya Uluğ hırsızlık kurbanı oldu!

Yaşadığı sıkıntılar ve sağlık sorunları nedeniyle zor günler geçiren Derya Uluğ, hayranlarının desteğiyle moral bulmaya çalışıyor. Nazara geldiğini düşünen sanatçı, bu zor günleri bir an önce atlatmayı istiyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...