Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Berfu Yenenler, Derya Uluğ ile benzetilmesine laf etmeden geçemedi!

Mavi Kadın>Magazin>Berfu Yenenler, Derya Uluğ ile benzetilmesine laf etmeden geçemedi!

Berfu Yenenler YouTube'da sunduğu talk show programıyla birbirinden ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. Sempatik tavırlarıyla gündem olan Yenenler'in son konuğu şarkıcı Derya Uluğ oldu. İkilinin birbirlerine benzetilmesi sosyal medyada çok konuşulan konular arasına girmeyi başardı.

Berfu Yenenler, Derya Uluğ ile benzetilmesine laf etmeden geçemedi!

Son konuğu şarkıcı Derya Uluğ ile benzerlikleri sosyal medyada gündem olan Berfu Yenenler kullanıcıların yorumları karşısında konuşmaktan geri kalmadı. 

2019 yılında Eser Yenenler ile evlenen Miss Turkey üçüncüsü Berfu Yenenler, sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yaparak adını duyurmayı başardı. Sempatik tavırlarıyla gündemden düşmeyen Yenenler uzun zamandır ünlüleri konuk ettiği bir talk show programı sunuyor. 

Başladığı günden beri dikkat çeken "Berfu Yenenler ile Talk Show Perileri" programı sosyal medyada sık sık gündeme geliyor. Kimileri tarafından itici bulunan Berfu Yenenler samimi ve dobra sohbetleriyle izleyenleri kendine hayran bırakmayı başarıyor. 

Berfu Yenenler, Derya Uluğ ile benzetilmesine laf etmeden geçemedi!

'İKİZ GİBİSİNİZ'

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Derya Uluğ ile çektiği bölümle konuşulan Berfu Yenenler'e "ikiz gibisiniz", "çok benziyorsunuz" yorumlar geldi. 

Bunun üzerine Berfu Yenenler de "Cidden çok benziyoruz ya hiç fark etmemişiz" çıkışında bulunduğu bir hikaye paylaştı.

Bu şekilde konuyu tartışmaya açan Yenenler yorumu sosyal medya kullanıcılarına bıraktı. Bu durum magazin hesaplarından "estetik" eleştirilerinin yağmasına neden oldu. 

Berfu Yenenler Derya Uluğ ile benzerlikten çok aynı estetik müdahalelere sahip olduklarını düşünenlere karşı laf etmeden geçemedi. 

Berfu Yenenler, Derya Uluğ ile benzetilmesine laf etmeden geçemedi!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...