Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Adayı karıştıran alo! Survivor'da ilk kez yaşanan ihlalin cezası ne olacak?

Mavi Kadın>Magazin>Adayı karıştıran alo! Survivor'da ilk kez yaşanan ihlalin cezası ne olacak?

Survivor All Star'ın yeni sezonunda heyecan gün geçtikçe artıyor. Her bölümü ayrı bir olay olan yarışmada bu kez bir skandal yaşandı. Yarışmacılardan birinin yakını Dominik'le bağlantı kurdu...

Adayı karıştıran alo! Survivor'da ilk kez yaşanan ihlalin cezası ne olacak?

Survivor All Star 2024 yeni bölümleriyle TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Heyecanın bitmediği programda yarışmacılar kıran kırana mücadele ediyor. 

Zaman zaman gergin anların yaşandığı Survivor All Star'da bu kez bir ilk yaşandı. Yarışmacılardan birinin yakını adayla bağlantı kurdu. 

Her bölümü büyük bir merak uyandıran programda yarışmacılar arasında geçen kavgalar diyaloglar sosyal medyada gündem oluyor. 

Survivor'da yine ada konseyinde heyecanlı dakikalar yaşandı. Yayınlanan fragmanda Acun Ilıcalı'nın sözleri adeta herkesi korkudan titretti. Ilıcalı, 'Bu sefer karşılaştığımız konu daha önce hiç başımıza gelmedi' diyerek ağızları açık bıraktı. 

Adayı karıştıran alo! Survivor'da ilk kez yaşanan ihlalin cezası ne olacak?

ALEYNA VE YUNUS EMRE ŞÜPHELİ İSİMLER İÇİNDE!

Acun Ilıcalı'nın 'Bu sefer karşılaştığımız konu daha önce hiç başımıza gelmedi' sözleri yarışmacıları şoke etti. Fragmanda iletişim kuran kişinin yakınıyla görüşüp görüşmediğine yer verilmedi. 

Ilıcalı'nın, 'Bir yarışmacımızın yakını Dominik'le bağlantıya geçmiş. Artık işi operasyona bağlamış. Dominik'teki lokal üzerinden kendi yakınına...' açıklamasından sonra izleyiciler sosyal medyadan tahminlerde bulunmaya çalıştı. En büyük olasılık Aleyna'nın annesi ve Yunus Emre'nin eşi olarak görüldü.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...