Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Alişan'dan annesi Suzan Tektaş'a buruk kutlama

Mavi Kadın>Magazin>Alişan'dan annesi Suzan Tektaş'a buruk kutlama

Şarkıcı Alişan, annesi Suzan Tektaş'ın doğum gününü Instagram hesabından yayınladığı fotoğrafla kutladı. 2021 yılında kardeşi Selçuk Tektaş'ı kaybeden Alişan, paylaşımında "Bizim için doğum günü kutlaması biteli 2.5 yıl oldu" ifadelerini kullandı.

Alişan'dan annesi Suzan Tektaş'a buruk kutlama

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Ünlü şarkıcı Alişan, annesi Suzan Tektaş’ın doğum gününü kutladı.

İnstagram hesabından paylaşım yapan ünlü şarkıcının, fotoğrafın altına düştüğü notta vefat eden kardeşiyle ilgili sözleri yürek burktu.

Alişan'dan annesi Suzan Tektaş'a buruk kutlama

Şarkıcı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, 21 Temmuz 2021’de koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Tektaş’ın ani ölümü ailesi ve sevenlerini hüzne boğdu. 

Kardeşinin ölümünden sonra zor günler geçiren Alişan, yeğenleri ve yengesine sahip çıkıyor, ailesiyle daha çok vakit geçirmeye özen gösteriyor.

Alişan'dan annesi Suzan Tektaş'a buruk kutlama

“BİZİM İÇİN DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI BİTELİ 2.5 YIL OLDU”

Yaşadığı acıyı unutmayan ve sürekli açıklamalarıyla dile getiren Alişan, son olarak annesinin yeni yaşını buruk şekilde kutladığı paylaşımla dikkat çekti.

Alişan'dan annesi Suzan Tektaş'a buruk kutlama

Siyah beyaz bir fotoğraf yayınlayan şarkıcı, paylaşımının altına şu notu düştü:

“Varlığımın Allah’tan sonra ki iki nedeni canlarım annem ve babam... Bizim için doğum günü kutlaması biteli 2.5 yıl oldu. Sadece bugün beni doğuran, bugüne getiren anneme teşekkür etmek istedim. Seni çok seviyorum annem. Seni çok seviyoruz.”

Alişan’ın eşi Buse Varol da sosyal medya hesabından kayınvalidesinin doğum gününü “Nice mutlu yaşların olsun babaannemiz… Sağlıkla nicelerine” sözleriyle kutladı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...