Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Alişan iyileşince soluğu kutsal topraklarda aldı!

Mavi Kadın>Magazin>Alişan iyileşince soluğu kutsal topraklarda aldı!

Şarkıcı Alişan apandisit ameliyatı sürecinden sonra ilk iş kutsal topraklara gitti. Alişan, sosyal medyada paylaştığı anları "Gidiyorum en sevgiliye" notunu düştü.

Alişan iyileşince soluğu kutsal topraklarda aldı!

Şiddetli ağrı sonrası apar topar apandisit ameliyatına alınan Alişan iyileşir iyileşmez soluğu kutsal topraklarda aldı. Alişan o fotoğrafını "Gidiyorum en sevgiliye" notuyla takipçilerinin beğenisine sundu. 

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan şarkıcı Alişan, kaldırıldığı hastanede ameliyata alındı. İyileştikten sonra kutsal topraklara giden Alişan, mutluluğunu takipçileriyle Instagram hesabı üzerinden paylaştı. 

SOLUĞU KUTSAL TOPRAKLARDA ALDI

İyileştikten sonra soluğu kutsal topraklarda alan Alişan, o fotoğrafının altına "Yine gelmek nasip oldu. Binlerce şükür" notunu düştü. Ünlü isim zem zem suyu içtiği anları da sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. 

Alişan iyileşince soluğu kutsal topraklarda aldı!

AMELİYAT SONRASI İLK PAYLAŞIM EŞİNDEN GELDİ 

Buse Tektaş ameliyattan sonra ünlü şarkıcının sağlık durumu hakkında açıklamada bulundu. Eşinin ameliyattan sonra çektiği videosunu yayımlayan Tektaş; "Alişan'ın apandisit ameliyatı başarılı geçti. Arayan soran herkese teşekkür ederiz" dedi.

Alişan iyileşince soluğu kutsal topraklarda aldı!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...